Film - wyścig

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wyścig (Film (2013)[Rush] Reż.Ron Howard) , Wyścig (Film (2001)[Driven] Reż.Renny Harlin)

Artykuły - Wyścig (20)

 • "Prosto w serce": Wypadek na torze

  "Prosto w serce": Wypadek na torze

  Artur Sagowski (Filip Bobek) przyjmie wyzwanie Bernarda Rogowskiego (Dobromir Dymecki) - weźmie udział w wyścigu i pobije rekord toru!
 • Rusza "Wyścig Jaszczurów"

  Rusza "Wyścig Jaszczurów"

  Festiwal Filmowy "Wyścig Jaszczurów" - przeznaczony dla niezależnych twórców, którzy ukończyli, co najmniej 50. rok życia, rozpocznie się w piątek, 4 czerwca, w Poznaniu. Przez trzy dni trwania konkursu będzie można obejrzeć 13 filmów.
 • Statham mówi o "Death Race"

  Statham mówi o "Death Race"

  W czasie konferencji prasowej filmu "Death Race. Wyścig śmierci" Jason Statham zza swych ciemnych okularów odpowiadał na pytania, dotyczące kulis produkcji tego filmu akcji. Wspomniał też co nieco o swoich aktorskich wzorach.
 • Sandałowa wojna w Hollywood

  Sandałowa wojna w Hollywood

  W Hollywood rozpoczął się "sandałowy" wyścig pomiędzy Relativity Media i Warner Bros. Obie firmy rozpoczynają właśnie produkcję filmów opartych na greckiej mitologii i każda stara się ubiec drugą, wprowadzając na ekrany swój tytuł jako pierwszy.
 • Wyścig po Oscary rozpoczęty

  Wyścig po Oscary rozpoczęty

  Amerykańska Akademia Filmowa rozesłała do 96 państw formularze zgłoszeniowe, poprzez które można zgłaszać kandydatury do nagrody w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.
 • Rekord oglądalności F1

  Rekord oglądalności F1

  Wyścig Formuły 1 o Grand Prix Bahrajnu, w którym Robert Kubica po raz pierwszy w swej karierze startował z Pole Position, obejrzało aż 4 miliony osób. Robert Kubica zajął w wyścigu trzecie miejsce i po GP Bahrajnu przesunął się na czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji kierowców rajdowych Formuły 1.
 • "Ranczo Wilkowyje": Wyścig furmanek

  "Ranczo Wilkowyje": Wyścig furmanek

  Każdy szanujący się przebój kinowy powinien mieć swój wątek miłosny, komediowy i nierozwiązaną zagadkę, jednak naprawdę ciężko wyobrazić sobie przyzwoitą historię bez dobrego pościgu... "Ranczo Wilkowyje" spełnia te warunki w 100 procentach.
 • Telewizje biją się o Euro 2012!

  Telewizje biją się o Euro 2012!

  W chwilę po ogłoszeniu decyzji o przyznaniu organizacji Euro 2012 Polsce i Ukrainie rozpoczął się wyścig. Największe polskie stacje telewizyjne walczą o prawo pokazywania meczów mistrzostw Europy.
 • Wyścigi śmierci Andersona

  Wyścigi śmierci Andersona

  Paul W.S. Anderson ("Resident Evil", "Obcy kontra Predator") napisze scenariusz i wyreżyseruje film "Death Race 3000". Obraz, który powstanie w wytworni Paramount Pictures, będzie remake'em kultowego obrazu "Wyścig śmierci" ("Death Race 2000"), wyprodukowanego w 1975 roku przez Rogera Cormana.
 • Wyścig po Oscary trwa

  Wyścig po Oscary trwa

  Kolejna branżowa organizacja postanowiła docenić obraz "Sideways". Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Assn.) przyznało filmowi w reżyserii Alexandra Payne'a aż osiem nominacji do swych dorocznych nagród. "Sideways" nominowany jest między innymi w najważniejszej kategorii - "Najlepszy film 2004 roku".