menway - wyścig

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wyścig (Film (2013)[Rush] Reż.Ron Howard) , Wyścig (Film (2001)[Driven] Reż.Renny Harlin)

Artykuły - Wyścig (24)

 • Prawie 5000 kilometrów przejadą... Batmobilem

  Prawie 5000 kilometrów przejadą... Batmobilem

  5 tysięcy kilometrów do mety, imprezy, unikalne pojazdy. Jednym słowem wyścig Gumball 3000 - jedna z najbardziej klimatycznych imprez samochodowych świata. W tegorocznej edycji w szranki ze sportowymi maszynami stanie między innymi... Batmobil!
 • Wyścig dla prawdziwych mężczyzn

  Wyścig dla prawdziwych mężczyzn

  Brytyjczycy mają swój ekstremalny wyścig, który kończy mniej niż połowa zawodników. Dalibyście radę?
 • Młodziak upokorzył liderów

  Młodziak upokorzył liderów

  Kolejny przystanek Mistrzostw Świata Red Bull Crashed Ice przyniósł masę niespodzianek. W zawodach rozegranych w szwedzkim Are, na najtrudniejszym torze w historii tej dyscypliny, wygrał młody zawodnik Adam Horst, który nie dał żadnych szans liderom klasyfikacji.
 • 44 godziny ekstremalnej rywalizacji

  44 godziny ekstremalnej rywalizacji

  I to w temperaturze sięgającej nawet - 29 stopni Celsjusza. To właśnie arktyczne temperatury okazała się być największym wyzwaniem tegorocznego Zimowego Rajdu Timex 360 Stopni.
 • W Europie wyżej ścigać się już nie można

  W Europie wyżej ścigać się już nie można

  O sporcie, w którym Polacy nie mają sobie równych, czyli szybkościowym wejściu na Elbrus, portalowi INTERIA.PL opowiada Nikołaj Szustrow, rosyjski alpinista, himalaista i organizator rajdu na najwyższy szczyt Europy i Kaukazu.
 • Pruj w dół. Na rowerze, na złamanie karku

  Pruj w dół. Na rowerze, na złamanie karku

  Dowolny rower, koniecznie dobre hamulce, ochraniacze i kaski - takie wymogi muszą spełniać wszyscy chętni do wzięcia udziału w kultowych zawodach w szosowym zjeździe rowerowym - Red Bull Road Rage. Już 1 października każdy, kto kocha szybką jazdę na rowerze, będzie mógł stanąć do walki na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim.
 • Jeden wyścig, cztery pory roku

  Jeden wyścig, cztery pory roku

  - By skończyć ten wyścig potrzebna jest pasja, odwaga oraz respekt do gór, umysłu i ciała - powiedziała Brytyjka Lizzy Hawker, czterokrotna zwyciężczyni najtrudniejszych na świecie zawodów w biegach górskich The North Face Ultra Trail du Mont Blanc.
 • Polak wygrał najtrudniejszy wyścig świata

  Polak wygrał najtrudniejszy wyścig świata

  Zaledwie 9 z 500 zawodników ukończyło najtrudniejszy wyścig enduro świata - Red Bull Hare Scramble. Reszta została bezlitośnie strącona z żelaznego giganta. Zirytowanym i osłabionym riderom nie udało się pokonać stromych zjazdów, pionowych podjazdów, zdradliwych odcinków leśnych oraz wysysających energię tras pełnych błota i żwiru.
 • Zakończył się najdłuższy wyścig świata

  Zakończył się najdłuższy wyścig świata

  Przez 10 dni pokonali konno 860 kilometrów azjatyckich stepów. Wszystko to w ramach Mongol Derby, który jest najdłuższym wyścigiem konnym świata.
 • Finały Pucharu Ameryki - wyścig 5 i 6

  Finały Pucharu Ameryki - wyścig 5 i 6

  Relacje z wyścigu 5 i 6 pisze już z domu w Łupstychu. Pokonanie 2800 km kompletnie zapakowanym samochodem wymaga sporo czasu. Wiadomości z przebiegu piątego meczu, który obejrzałem w sobotę, otrzymywałem telefonicznie z Walencji od Piotra Przybylskiego, a pojedynek szósty oglądałem już w restauracji Przystań w Olsztynie.