wyposażenie

Artykuły - Wyposażenie (91)

 • Bogate wyposażenie i luksusowe wnętrze, czyli Toyota Corolla Sedan

  Bogate wyposażenie i luksusowe wnętrze, czyli Toyota Corolla Sedan

  Najpopularniejszym samochodem świata może być tylko jeden model. A jest nim Toyota Corolla. Japoński kompakt znalazł miejsce w garażach, na parkingach i podjazdach prawie 50 milionów ludzi na całym świecie i od 1966 roku nieustannie kreuje standardy w swoim segmencie. Nowa Toyota Corolla wprowadza jeszcze nowocześniejsze technologie i wyższy komfort jazdy. W najnowszej odsłonie modelu obok nazwy Corolla po raz pierwszy znalazł się też napis Hybrid. Przyglądamy się temu, jak w wersji Sedan zmienił się japoński kompakt.
 • Nowoczesne stoliki kawowe do salonu - poznaj ciekawe propozycje

  Nowoczesne stoliki kawowe do salonu - poznaj ciekawe propozycje

  Planujesz zakup stolika kawowego do salonu? W takim razie mały przegląd modnych trendów z pewnością nie zaszkodzi. Co szczególnie jest na topie w tym sezonie? Jak zwykle mamy kilka wskazówek i podpowiedzi… Oto top 5 najmodniejszych stolików kawowych, które cieszą się obecnie największym zainteresowaniem i popularnością.
 • Dobry materac to podstawa zdrowego snu – czym kierować się, wybierając materace?

  Dobry materac to podstawa zdrowego snu – czym kierować się, wybierając materace?

  Jak wybrać materac, który będzie wygodny i dobry dla kręgosłupa? Wystarczy przestrzegać kilku ważnych zasad. W końcu najlepsze materace to te, które dają nie tylko spokojny, ale przede wszystkim zdrowy sen.
 • Materace Hilding – idealne dla twojej sypialni

  Materace Hilding – idealne dla twojej sypialni

  Głębokość i długość snu mają ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Jakościowy odpoczynek sprawia, że czujemy się wypoczęci, pełni energii i werwy do działania. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór materaca.
 • Materac kieszeniowy czy piankowy – który lepiej odpowiada Twoim potrzebom

  Materac kieszeniowy czy piankowy – który lepiej odpowiada Twoim potrzebom

  Miliony Polek narzekają na problemy ze snem, a niemała część z nich odczuwa rano ból kręgosłupa. Przyczyny zaburzeń snu są rozmaite, ale często jedną z nich jest nieodpowiedni mebel. Tymczasem zasada jest prosta: do spania służy łóżko z odpowiednio dobranym materacem, a nie kanapa lub wersalka. Poniżej słów parę o tym, dlaczego tak jest i jaki materac należy wybrać.
 • Modne wnętrza - minimalizm

  Modne wnętrza - minimalizm

  Minimalizm we wnętrzach to od lat popularny trend. Obejmuje on nie tylko mieszkania, ale i luksusowe rezydencje, czy nowoczesne apartamenty. Od lat jest to najpopularniejszy wybór wnętrz wśród młodych ludzi.
 • Rozliczenie kosztów związanych z firmowym wyposażeniem

  Składnikami rzeczowego majątku wykorzystywanymi w działalności gospodarczej osób fizycznych są oprócz środków trwałych, czyli składników podlegających amortyzacji, również elementy tzw. wyposażenia. Wydatki poniesione na nabycie tych składników majątku podlegają generalnie zaliczeniu do kosztów podatkowych. Jednak, o ile te na środki trwałe rozliczane są w czasie, to te na wyposażenie bezpośrednio w kosztach. Wydawać by się mogło w związku z tym, że wyposażenie dużo łatwiej jest rozliczyć w kosztach podatkowych. W praktyce okazuje się jednak, że nie zawsze.
 • Pieszy i rowerzysta - zasady bezpieczeństwa na drodze

  Pieszy i rowerzysta - zasady bezpieczeństwa na drodze

  Wraz z wiosenną pogodą zwiększa się ilość interwencji do zdarzeń drogowych, w których pokrzywdzonymi są piesi i rowerzyści. Policja apeluje, by kierowcy uważali na tą grupę uczestników ruchu drogowego i przypomina, co powinien mieć przy sobie pieszy i rowerzysta, by zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze.
 • IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2013

  IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2013

  Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta około 200 firm z Polski i Europy z zakresu wyposażenia i usług dla handlu. Wystawcy zaprezentują m.in. ofertę w zakresie projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych; towarów FMCG.
 • Do domu, ogrodu i w podróży

  Do domu, ogrodu i w podróży

  Egzotyczne bibeloty, podróżnicze gadżety inspirowane Nowym Jorkiem i akcesoria na efektowne garden party - to inspiracje dla domu i ogrodu, które znajdziemy latem w Empiku.