wyjście awaryjne

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wyjście awaryjne (Film (1982) Reż.Roman Załuski) ,

Artykuły - Wyjście awaryjne (5)

 • Polski samolot awaryjnie wylądował w Glasgow

  Polski samolot awaryjnie wylądował w Glasgow

  Samolot LOT LO4 z Chicago do Warszawy zgłosił sygnał emergency. Maszyna to Dreamliner 787. Zgłoszony kod to SQUAWK 7700 oznacza generalne powiadomienie o niebezpieczeństwie - podał portal emergency.airlivenet.com
 • Postanowił się przewietrzyć w samolocie

  45-letni mnich buddyjski z Birmy, któremu zrobiło się duszno po zajęciu miejsca w samolocie, postanowił zaczerpnąć świeżego powietrza. Niewiele myśląc otwarł wyjście awaryjne nad lewym skrzydłem na kilka chwil przed rozpoczęciem przez pilota procedury startu - podał dziennik "The Times of India".
 • Ewakuację przyspiesza zastawione wyjście awaryjne

  Fizycy z Uniwersytetu w Tokio udowodnili, że dla przyspieszenia ewakuacji ludzi z zamkniętego pomieszczenia należy wyjście awaryjne... zastawić. Oczywiście, nie całkiem. Okazuje się jednak zbudowanie przeszkody nie tylko nie blokuje ruchu, ale pozwala ludziom opuścić pomieszczenie szybciej i w bardziej uporządkowany sposób.
 • USA: Wyjście awaryjne z Iraku

  Pentagon zaczął opracowywać "plan awaryjny" dla operacji w Iraku, jeśli najnowsza strategia - wysłania dodatkowych 21 500 żołnierzy - nie przyniesie spodziewanych rezultatów.
 • Beyonce Knowles: Aktorstwo to wyjście awaryjne

  Beyonce Knowles: Aktorstwo to wyjście awaryjne

  Beyonce Knowles, amerykańska wokalistka, członkini popularnej grupy Destiny's Child, zadebiutowała niedawno jako aktorka w filmie "Austin Powers i złoty członek", który w Polsce zobaczymy we wrześniu. Jednak jak sama twierdzi, na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim śpiewanie, a aktorstwo traktuje wyłącznie jako wyjście awaryjne.

Filmy - Wyjście awaryjne (1)

 • Awaryjne otwieranie kłódki

  Niewielkie kłódki, których używamy czasem w domu, zdają się być przeszkodą nie do pokonania w sytuacji, gdy zapomnimy szyfru czy zgubimy kluczyk. Jeśli potrzebujecie otworzyć niewielką kłódkę, a nie macie sprzętu (w postaci np. nożyc do metalu), spróbujcie otworzyć ją naszymi sposobami - są naprawdę proste!