wyjazd na narty

Artykuły - Wyjazd na narty (3)

 • Ferie zimowe 2019: sprawdź, ile będzie Cię kosztował wypoczynek dziecka?

  Ferie zimowe 2019: sprawdź, ile będzie Cię kosztował wypoczynek dziecka?

  Ferie zimowe to czas z utęsknieniem wyczekiwany zarówno przez dzieciaków, jak i dorosłych. Dla najmłodszych to idealna okazja na oderwanie się od szkolnej rutyny, dla ich rodziców zaś możliwość odpoczynku i zregenerowania sił. Jak ciekawie zorganizować dzieciom ferie zimowe oraz z jakimi kosztami należy się liczyć?
 • Anna Dereszowska: Moje bohaterki są różne

  Anna Dereszowska: Moje bohaterki są różne

  Rok 2013 Anna Dereszowska zakończyła premierą sztuki "Czechow żartuje!" w Teatrze 6. piętro, w której zagrała aż siedem różnych ról. Jej kalendarz na najbliższe miesiące jest wypełniony. Jest w nim także pozycja: wyjazd na narty!
 • Za granicę z dodatkowym ubezpieczeniem

  Planujesz wyjazd na narty za granicę? Pomyśl o dodatkowym ubezpieczeniu od urazów i wypadków. Wprawdzie od 1 maja należymy do Unii Europejskiej, ale słynny już druk E 111 z Narodowego Funduszu Zdrowia może nie wystarczyć.

Filmy - Wyjazd na narty (2)

 • Piłeś? To płać sam! Alkoholowe szaleństwa na stoku mogą drogo kosztować

  Sezon narciarski trwa w najlepsze. Polacy bardzo chętnie wyjeżdżają w tym czasie pojeździć na stoku nie tylko do rodzimych kurortów, lecz także za granicę. Czy to Tatry, czy Alpy, czy jakiekolwiek inne góry – jeżeli decydujemy się na narciarskie szaleństwo, powinniśmy pomyśleć o zakupie ubezpieczenia. Warto przy tym mieć na uwadze kilka istotnych kwestii. Dobrze jest przy tym pamiętać o jednej istotnej kwestii: nawet najlepsze, najbardziej dopasowane ubezpieczenie może okazać się nieprzydatne, jeśli wybierzemy się na narty, będąc pod wpływem alkoholu.
 • Taniej na narty! Sprawdź, jak zaoszczędzić

  Na zimowym wypoczynku możemy oszczędzić. Ceny wycieczek na narty są obecnie o kilka procent niższe niż w zeszłym roku. Przykładowo, za tygodniowy urlop narciarski w Austrii, w Zell am See, zapłacimy 737 zł. Komentuje Magdalena Plutecka-Dydoń, Neckermann Polska.