wygląd

Artykuły - Wygląd (237)

 • Artyści, czy dziwacy?

  Artyści, czy dziwacy?

  Dla nich wygląd jest bardzo ważny i potrafią wiele dla niego poświęcić, nie bacząc na ból, koszty, czy krytyczne komentarze innych osób. Co sprawia, że chcą się wyróżniać z tłumu i co na to ich najbliżsi? Sprawdźmy.
 • Aplikacja Curtains – czyli Windows 10 ze stylem XP

  Aplikacja Curtains – czyli Windows 10 ze stylem XP

  Jeśli korzystacie z Windowsa 10, a przy tym wciąż wracacie myślami do poprzednich wersji systemu, mamy dla was dobrą informację. Aplikacja Curtains pozwala zmienić wygląd najnowszych okienek, oferując przy tym także starsze wersje Windowsa.
 • Naukowcy potwierdzają: Dbanie o wygląd poprawia morale

  Naukowcy potwierdzają: Dbanie o wygląd poprawia morale

  Dla jednych to uciążliwe i pozbawione znaczenia zabiegi, dla innych codzienna rutyna, a dla naukowców to czynność, która ma wpływ na pewność siebie i asertywność. Mowa o szeroko pojętym dbaniu o siebie.
 • Gorszy wygląd = gorszy seks?

  Gorszy wygląd = gorszy seks?

  Czujesz, że podobasz się swojej partnerce mniej, niż na początku waszego związku? Miej się na baczności i weź się w garść, bo najprawdopodobniej ucierpi na tym twoje życie łóżkowe!
 • Kiedy mężczyźni przestają dbać o siebie?

  Kiedy mężczyźni przestają dbać o siebie?

  Mężczyźni tracą zainteresowanie trendami w modzie i byciem "cool" w wieku lat 46, wskazują najnowsze badania. W przypadku kobiet ten okres wydłuża się dodatkowo o 13 lat, co oznacza, że panie do 59 roku życia starają się utrzymać młodzieńczy wygląd.
 • Jaki jest idealny mężczyzna?

  Jaki jest idealny mężczyzna?

  Wiele lat badań poświęcili amerykańscy naukowcy, by ustalić, jaki jest zdaniem kobiet ideał mężczyzny. Jak się okazało, wcale nie bez znaczenia jest wygląd, ale równie ważne są takie cechy jak wierność, hojność i poczucie bezpieczeństwa przy jego boku.
 • Skąd się biorą i jak zlikwidować cienie pod oczami?

  Skąd się biorą i jak zlikwidować cienie pod oczami?

  Przyczyna powstawania cieni pod oczami nie jest dokładnie znana. Ich obecność sprawia, że twarz wygląda na zmęczoną, a my na pozbawionych energii do życia. Co możemy z nimi zrobić?
 • Jak odmładzają dentyści?

  Jak odmładzają dentyści?

  Dziś do gabinetu stomatologicznego idzie się nie tylko po to, aby wyleczyć zęby, ale również żeby poprawić wygląd całej twarzy, a nawet ją odmłodzić. Podobnie jak w USA także w Polsce popularny staje się Dental Face Lifting.
 • Pęd za ideałem? To nic nowego!

  Pęd za ideałem? To nic nowego!

  Jak świat światem ludzie dążyli do poprawy swojego wyglądu. Praca nad ciałem była zawsze w centrum uwagi każdego - tłumaczy w rozmowie z INTERIA.PL prof. Ignacy Fiut, filozof.

Filmy - Wygląd (5)

 • Jak zrobić domową maseczkę dla przetłuszczającej się skóry?

  Przetłuszczająca się skóra to zmora każdego, niezależnie od płci. Nieprzyjemna w dotyku, również nie wygląda zachęcająco. Drogerie i apteki mają mnóstwo specyfików, które - poza wysoką ceną - nie zawsze są skuteczne na każdy przypadek. Mamy dla was propozycję na domowej roboty maseczkę dla skóry przetłuszczającej się - to idealny i tani wstęp do walki z tego typu przypadłościami, która pomoże utrzymać naszą skórę w lepszej kondycji.
 • Domowy sposób na kurze łapki

  Kurze łapki - delikatne zmarszczki, które pojawiają się wokół oczu, to jedne z najtrudniejsze do uniknięcia deformacje skóry. Wszystko wynika z tego, że skóra wokół oczu jest cienka i naprawdę delikatna, dlatego jest niezwykle podatna na starzenie się i kolejne niesprzyjające okoliczności. Jak zapobiegać tworzeniu się kurzym łapkom, które nie dodają nam uroku? Poznajcie nasz domowy sposób na kurze łapki!
 • Sablewska: Kiedyś wyglądałam jak orangutan

  Maja Sablewska w programie „Sablewskiej sposób na modę” pomaga bohaterkom poczuć się atrakcyjniej i wspiera w odnalezieniu siebie i swojego stylu. Stylistka podkreśla, że inspirację czerpie z własnego doświadczenia, ponieważ sama w ciągu dziesięciu lat przeszła wielką metamorfozę. - Dawniej wyglądałam jak orangutan, goryl, małpa, można było mnie porównać do jakiegoś zwierzęcia – mówi Sablewska. – Miałam wystającą szczękę, chodziłam w kucyku i wielkich okularach. Dodatkowo miałam oponę dookoła własnej osi, która bardzo mi przeszkadzała. Stylistka opowiada, że nie czuła się dobrze ze sobą, a moda nie sprawiała jej frajdy. Przykrywała ciało, aby ukryć mankamenty. Podkreśla, że jest świadoma tamtych błędów, które popełniała, zwłaszcza że ludzie jej te potknięcia wytykali. W pewnym momencie postanowiła jednak wziąć się za siebie. Dziś przekazuje bohaterkom programu swoją wiedzę w pigułce. Chciałaby, aby jej rady przyniosły kobietom taki efekt, jakiego ona sama doświadczyła. - Nie twierdzę, że jestem pewna siebie i wyglądam najlepiej na świecie – wyjaśnia Maja Sablewska. – Mam swoją pokorę. Ale chcę robić w życiu coś pożytecznego. Jeśli mogę pomagać innym, czerpiąc z własnej praktyki, to czemu nie?
 • X5. Premiera we wrześniu. U nas teraz

  Tak wyglądać będzie nowe BMW X5. Oficjalna premiera kolejnej generacji tego auta odbędzie się na wrześniowym salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie, ale my mamy już go na filmie. Jak się zmieni? O tym dowiesz się TUTAJ.