wygląd

Artykuły - Wygląd (235)

Filmy - Wygląd (7)

 • Kto decyduje o wyglądzie modelki?

  Wielu młodych ludzi marzy o tym, by pojawić się na światowych wybiegach. Ale droga do modelingu nie jest wcale łatwa i wymaga wielu wyrzeczeń. – Podpisując kontrakt z agencją modelka zaświadcza to, że nie będzie ścinać włosów bez zgody agencji – wyjaśnił Marko Gryva, booker w agencji modelek. Kiedy zmiana fryzury jest możliwa i kto odpowiada za zmianę wizerunku? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dysmorfofobia. Gdy wygląd staje się obsesją

  Dysmorfofobia to zaburzenie w postrzeganiu swojego wyglądu. W mediach społecznościowych internauci zamieszczają swoje portrety, które są nienaturalnie zmienione dzięki wszechobecnym filtrom. Dlaczego w rzeczywistości chcemy wyglądać jak na zdjęciu z filtrem? Powiedziała o tym psycholog Magdalena Chorzewska. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak zrobić domową maseczkę dla przetłuszczającej się skóry?

  Przetłuszczająca się skóra to zmora każdego, niezależnie od płci. Nieprzyjemna w dotyku, również nie wygląda zachęcająco. Drogerie i apteki mają mnóstwo specyfików, które - poza wysoką ceną - nie zawsze są skuteczne na każdy przypadek. Mamy dla was propozycję na domowej roboty maseczkę dla skóry przetłuszczającej się - to idealny i tani wstęp do walki z tego typu przypadłościami, która pomoże utrzymać naszą skórę w lepszej kondycji.
 • Domowy sposób na kurze łapki

  Kurze łapki - delikatne zmarszczki, które pojawiają się wokół oczu, to jedne z najtrudniejsze do uniknięcia deformacje skóry. Wszystko wynika z tego, że skóra wokół oczu jest cienka i naprawdę delikatna, dlatego jest niezwykle podatna na starzenie się i kolejne niesprzyjające okoliczności. Jak zapobiegać tworzeniu się kurzym łapkom, które nie dodają nam uroku? Poznajcie nasz domowy sposób na kurze łapki!