Wydział zabójstw, Hollywood

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wydział Zabójstw, Hollywood (Film (2003)[Hollywood Homicide] Reż.Ron Shelton) ,

Artykuły - Wydział zabójstw, Hollywood (16)

 • Josh Hartnett ratuje mistrza boksu

  Josh Hartnett ratuje mistrza boksu

  Josh Hartnett ("Apartament", "Wydział zabójstw, Hollywood") i Samuel L. Jackson ("Kill Bill") zagrają razem w dramacie "Resurrecting the Champ". Reżyserią zajmie się Rod Lurie ("Ukryta prawda"), a obraz wyprodukują Yari Film Group do spółki z Phoenix Pictures.
 • Western Voighta i Davidovich

  Western Voighta i Davidovich

  Jon Voight ("Nocny kowboj", "Lara Croft: Tomb Raider") i Lolita Davidovich ("Policja", "Wydział Zabójstw, Hollywood") zagrają w niezależnym westernie, nad którym pracuje - jako scenarzysta, reżyser i producent - Christopher Cain ("Młode strzelby").
 • Harrison Ford walczy w Iraku

  Harrison Ford walczy w Iraku

  Harrison Ford ("K-19", "Wydział Zabójstw, Hollywood") zagra jedną z głównych ról w pierwszym fabularnym filmie, który opowie o trwającej w Iraku wojnie. Współpracująca ze studiem Universal firma Double Feature należąca do Michaela Shamberga i Stacey'a Shera zakupiła prawa do ekranizacji powieści "No True Glory: The Battle for Fallujah". Książka ukaże się na amerykańskim rynku w maju 2005 roku.
 • Trening Indiany Jonesa

  Trening Indiany Jonesa

  Harrison Ford ("K-19", "Wydział Zabójstw, Hollywood"), który przygotowuje się do roli w niecierpliwie oczekiwanej czwartej części przygód Indiany Jonesa, otrzymał od lekarzy zestaw zaleceń, którym powinien podporządkować się, by na planie opowieści być w dobrej kondycji. Aktor jednak nie zamierza przesadzać z treningiem.
 • Element Richarda Loncraine'a

  Element Richarda Loncraine'a

  Brytyjski twórca Richard Loncraine ("Misjonarz", "Mój dom w Umbrii", "Wimbledon") zasiądzie na fotelu reżysera filmu "The Wrong Element", który powstaje dla studia Warner Bros. Pictures. W filmie w rolach głównych wystąpią Harrison Ford ("Wydział Zabójstw, Hollywood") i Paul Bettany ("Dogville").
 • Gangster Ben Kingsley

  Gangster Ben Kingsley

  Ben Kingsley ("Sexy Beast", "House of Sand and Fog") dołączy do Josha Hartnetta ("Wydział Zabójstw, Hollywood") i Lucy Liu ("Kill Bill: Volume 1") na planie filmu "Lucky Number Slevin", który przygotowuje Paul McGuigan ("Apartament"). Autorem scenariusza opowieści jest telewizyjny twórca Jason Smilovic.
 • Grzeszna Rosario Dawson

  Grzeszna Rosario Dawson

  Rosario Dawson ("Witajcie w dżungli") dołączyła do gwiazdorskiej obsady filmu "Sin City". Robertowi Rodriguezowi ("Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2") w napisaniu scenariusza opowieści i reżyserii obrazu pomaga Frank Miller, autor komiksów, w oparciu o które powstaje obraz. W filmie, realizowanym dla wytwórni Dimension Films, zgodzili się już wystąpić między innymi Bruce Willis ("Łzy słońca"), Josh Hartnett ("Wydział Zabójstw, Hollywood"), Brittany Murphy ("8. Mila"), Nick Stahl ("Terminator 3: Bunt maszyn").
 • Harrison Ford u Camerona

  Harrison Ford u Camerona

  Harrison Ford ("Co kryje prawda", "K-19", "Wydział Zabójstw, Hollywood") będzie gwiazdą filmu "Godspeed". Thriller rozgrywający się w przestrzeni kosmicznej wyprodukuje firma Lightstorm Entertainment, należąca do Jamesa Camerona ("Titanic").
 • Element Harrisona Forda

  Element Harrisona Forda

  Harrison Ford ("Co kryje prawda", "K-19", "Wydział Zabójstw, Hollywood") zagra główną rolę w filmie "The Wrong Element", dreszczowcu, którego produkcją i dystrybucją zajmie się wytwórnia Warner Bros. Autorem scenariusza opowieści jest Joe Forte ("Say I Do").
 • Reeves i Ford nie próżnują

  Reeves i Ford nie próżnują

  Keanu Reeves ("Matrix", "Matrix Reaktywacja", "Matrix Rewolucje") i Harrison Ford ("Gwiezdne wojny", "K-19", "Wydział Zabójstw, Hollywood") wystąpią w nowych filmach, których producentami będą Michael Shamberg i Stacey Sher ("Pulp Fiction", "Erin Brockovich"). Młodszy aktor zagra w komedii opartej na jego własnym pomyśle. Ford wcieli się w głównego bohatera dramatu "His Side Kick", którego akcja toczyć się będzie w środowisku medycznym.