wydma

Artykuły - Wydma (222)

 • Wydanie akcji serii E

  Raport bieżący nr 11/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Gekoplast S.A. z siedzibą w Krupskim Młynie ("Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 10/2016 z dnia 28 czerwca br. informuje, że w dniu 1 lipca 2016 roku wszystkim osobom, które złożyły oświadczenia o objęciu akcji serii E Emitenta zostały wydane akcje serii E, w łącznej liczbie 111.222 szt. Z chwilą wydania akcji serii E nastąpiło podwyższ
 • Wydanie pozwolenia na budowę

  Zarząd Tower Investments S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym Spółka powzięła informację o wydaniu w dniu 10 czerwca 2016 roku pozwolenia na budowę dla obiektu handlowego "NETTO" w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Beneficjentem pozwolenia na budowę jest spółka stowarzyszona ze Spółką - Budner Investment sp. z o.o. Wiadomość została uznana za istotną, ponieważ wydanie ww. decyzji jest kluczowym warunkiem przedwstępnej umowy nabycia nieruchomości, a następnie zawarcia umowy jej sprzedaży
 • Zapowiedź wydania gry „Beat Cop”

  Raport bieżący nr 5/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufneZarząd 11 bit studios S.A. (dalej "Spółka”) informuje, że w dniu 21 kwietnia 2016 r. miała miejsce globalna, oficjalna zapowiedź wydania gry "Beat Cop”. Premiera gry, która klimatem osadzona jest w serialach policyjnych z lat 80-tych, planowana jest w IV kwartale br. Konkretna data premiery zostanie ustalona i podana do publicznej wiadomości w terminie późniejszym.
 • Netflix na zakup licencji wyda 5 miliardów dolarów

  Netflix na zakup licencji wyda 5 miliardów dolarów

  Telewizja internetowa powoli zastępuje tradycyjną. Szeroki wybór treści, możliwość zatrzymania odtwarzanego programu w dowolnej chwili i kontynuowanie na dowolnym urządzeniu sprawiają, że wideo w sieci zyskuje na popularności. Z platformy Netflix, światowego giganta, korzysta już 75 mln osób. Spółka tylko w tym roku na zakup licencji planuje wydać ok. 5 mld dol.
 • Sąd wydał postanowienie o upadłości SKOK Polska

  Sąd wydał postanowienie o upadłości SKOK Polska

  Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy wydał w dniu 13 kwietnia 2016 r. postanowienie o ogłoszeniu upadłości Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej Polska w Warszawie (SKOK Polska) - poinformowała Komisja nadzoru Finansowego w wydanym dzisiaj komunikacie.
 • Wierzyciel może wstrzymać wydanie dłużnikowi paszportu, dochodząc przed sądem swoich roszczeń

  Wierzyciel może wstrzymać wydanie dłużnikowi paszportu, dochodząc przed sądem swoich roszczeń

  Wierzyciel może zwrócić się do sądu rozpatrującego sprawę o wydanie postanowienia dotyczącego wstrzymania wydania dłużnikowi paszportu. Może jednak skorzystać z takiej możliwości tylko w przypadku roszczeń niepieniężnych. Dłużnik ma prawo zaskarżyć postanowienie sądu.
 • Cyberponiedziałek: Amerykanie wydadzą rekordową sumę

  Cyberponiedziałek: Amerykanie wydadzą rekordową sumę

  Jak wynika z prognozy Adobe Digital Index, Amerykanie wydadzą rekordową sumę 3 mld dolarów na zakupy internetowe w tegoroczny cyberponiedziałek.
 • Wydanie przesyłki kurierowi datą dostawy towaru w VAT

  Organy podatkowe jednomyślnie przyjmują, że datą dokonania dostawy towaru, miarodajną dla określenia momentu powstania obowiązku podatkowego w podatku od towarów i usług, jest data wydania przesyłki kurierowi, który to ma dostarczyć towar do kontrahenta. Takie stanowisko zaprezentował również Dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi w wydanej na początku lipca interpretacji indywidualnej.
 • Wojsko Polskie: MON wyda 7,5 mld złotych

  Polska Marynarka Wojenna wzbogaci się o trzy okręty podwodne. Już na jesień może zostać rozpisany przetarg. Ministerstwo Obrony Narodowej planuje wydać na ten cel 7,5 mld złotych.
 • NFOŚiGW w tym roku planuje wydać ponad 6 mld złotych

  NFOŚiGW w tym roku planuje wydać ponad 6 mld złotych

  - Narodowy Fundusz Środowiska chce tym roku wydać 6,1 mld zł; 3,8 mld zł ma pochodzić ze środków UE - powiedziała prezes Funduszu Małgorzata Skucha. W tym roku ma ruszyć program skierowany do zakładów przemysłowych, a także dla samorządów borykających się z długami.