Wydawnictwo Bauer

Artykuły - Wydawnictwo Bauer (15)

 • Prawie 16 milionów czytelników magazynów Bauera w roku 2013

  Od stycznia do grudnia 2013 roku po magazyny Wydawnictwa Bauer sięgnęło 15 milionów 800 tysięcy czytelników. W pierwszej piątce magazynów, które zyskały najwięcej czytelników znalazły się: "Świat&Ludzie", "Świat Wiedzy", "SHOW", "Relaks", "Takie jest Życie".
 • Kolporter zaprzestał kolportażu czasopism Wydawnictwa Bauer

  Kolporter zaprzestał kolportażu czasopism Wydawnictwa Bauer

  Stało się tak w wyniku nierzetelnych działań Kolportera, który wykorzystując swoją dominującą pozycję na rynku dystrybucji prasy usiłował i nadal usiłuje narzucić Wydawnictwu Bauer niekorzystne warunki współpracy poprzez stosowanie przymusu zawarcia długoterminowej umowy handlowej opartej na skrajnie wysokich warunkach marżowych. Jednocześnie działania Kolportera skutecznie ograniczają dostęp innym dystrybutorom do sieci handlowej do której Kolporter obecnie jest dostawcą prasy, nawet jeśli nie jest ona jego własnością.
 • Wydawnictwo Bauer i Wind Mobile rozpoczynają współpracę

  Zarząd Wind Mobile S.A. ("Spółka") z siedzibą w Krakowie podaje do publicznej wiadomości informację, że w dniu 3 lipca 2012r. podpisany został list intencyjny pomiędzy Wind Mobile a wydawnictwem Bauer, dotyczący współpracy w ramach Open Ringback. Poprzez swoje media Bauer będzie odpowiedzialny za zapewnienie skutecznej komunikacji z użytkownikami telefonów komórkowych, natomiast Wind Mobile dostarczy kompleksowe rozwiązanie organizacyjno-techniczne, umożliwiające wspólne zarabianie na spr
 • Podpisanie umowy reklamowej z Wydawnictwem Bauer Polska Sp. z o.o.

  Zarząd Forever Entertainment S.A. informuje, że Spółka podpisała umowę z Wydawnictwem Bauer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dotyczącą reklamowania produktów Spółki w tytułach prasowych oraz portalu internetowym należących do Wydawnictwa Bauer Polska Sp. z o.o.. Umowa ma na celu zwiększenie sprzedaży produktów Spółki oferowanych przez sklep internetowy AppStore, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do R
 • Rynek prasowy: Bauer Wydawcą Roku

  Rynek prasowy: Bauer Wydawcą Roku

  W tegorocznej edycji raportu "Wydawcy", przygotowywanej przez redakcję "Media & Marketing Polska", tytuł Wydawcy Roku przyznano Wydawnictwu Bauer. Zdaniem redakcji "M&MP", Bauer udanie przeszedł zmianę z konserwatywnego wydawnictwa w jednego z najbardziej aktywnych graczy w branży. Stało się to na trudnym rynku zdominowanym przez tworzenie multimedialnych ofert, zawieranie wydawniczych aliansów, inwestycji w internet, czemu towarzyszy spadek sprzedaży i wpływów reklamowych.
 • Ruch S.A. odmawia dystrybucji pism Wydawnictwa Bauer

  Ruch S.A. odmawia dystrybucji pism Wydawnictwa Bauer

  Ruch SA odmówił przyjęcia do dystrybucji tytułów Wydawnictwa Bauer począwszy od 1 czerwca b.r.
 • Jubileuszowy "Świat Seriali"

  Jubileuszowy "Świat Seriali"

  Dwutygodnik "Świat Seriali", wydawany przez wydawnictwo Bauer, obchodzi właśnie 10. urodziny. Specjalnie z tej okazji na rynku pojawi się specjalne wydanie pisma.
 • Telekamery: Co z transmisją?

  Telekamery: Co z transmisją?

  Wydawnictwo Bauer postanowiło zorganizować ceremonię wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2010 zapraszając do współpracy wszystkie zainteresowane nią stacje telewizyjne.
 • Telekamery wycofane z TVP

  Telekamery wycofane z TVP

  Wydawnictwo Bauer, wyłączny dysponent praw do plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia, postanowiło nie powierzać Telewizji Polskiej realizacji gali z 13. edycji, która odbędzie się w 2010 roku.
 • Zawarcie umowy znaczącej z Wydawnictwem Bauer Sp. z o.o. Sp. k. (kontynuacja współpracy)

  Raport bieżący nr 57/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd RUCH S.A. z siedzibą w Warszawie, stosownie do §5 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia o informacjach bieżących i okresowych, informuje iż otrzymał w dniu 19 listopada 2009 r. podpisane egzemplarze umowy nr 257/989-E z dnia 5 października 2009 r. (dalej "Umowa") dotyczącej kolportażu wydawnictw wydawanych przez Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (da

Filmy - Wydawnictwo Bauer (1)

 • "Grazia" wystartowała. Gwiazdy na inauguracji pisma

  Dwutygodnik "Grazia" to nowy magazyn Wydawnictwa Bauer. Z okazji ukazania się pierwszego numer pisma, w Warszawie odbyła się gala inaugurująca wejście tytułu na rynek, na której pojawiło się wielu znakomitych gości, w tym także nasze rodzime gwiazdy.