wycofał się

Artykuły - Wycofał się (84)

 • Rząd rezygnuje z OFE. Powodem PPK

  Rząd rezygnuje z OFE. Powodem PPK

  To obawa o powodzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych sprawiła, że rząd wycofał się z pomysłu przejęcia naszych pieniędzy w Otwartych Funduszy Emerytalnych - ustalili dziennikarze RMF FM.
 • USA mogą przystąpić do TPP?

  Prezydent Donald Trump oświadczył, że Stany Zjednoczone mogą przystąpić do Partnerstwa Transpacyficznego (TPP), jeśli zostaną im zaoferowane "istotnie lepsze" warunki niż w poprzednich negocjacjach, z których Waszyngton wycofał się w 2017 roku.
 • STS chce utrzymywać 50 proc. udziału w rynku, rozważa debiut na giełdzie w Londynie

  STS chce utrzymywać 50 proc. udziału w rynku, rozważa debiut na giełdzie w Londynie

  STS chce w kolejnych latach utrzymywać swój udział w polskim rynku bukmacherskim na poziomie około 50 proc., nie wyklucza też wyjścia poza Polskę - poinformował prezes STS Mateusz Juroszek. STS nie wyklucza, że wejdzie na giełdę w Londynie, wycofał się natomiast z planów debiutu na GPW.
 • Rząd rozważa wycofanie się z 30-krotności. Oto trzy możliwe scenariusze

  Rząd rozważa wycofanie się z 30-krotności. Oto trzy możliwe scenariusze

  Wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych może po raz kolejny przesunąć zniesienie limitu składek na ubezpieczenia społeczne.
 • Jordania nie będzie dopłacała do zakupów chleba; cios w 3 mln imigrantów

  Jordania nie będzie dopłacała do zakupów chleba; cios w 3 mln imigrantów

  Rząd Jordanii ogłosił w sobotę, że od tego dnia zmuszony jest wskutek sytuacji finansowej państwa wycofać się z dopłat do zakupów chleba; decyzja pogorszy zwłaszcza sytuację 3 mln imigrantów, których przyjęła. Worek mąki podrożeje ponad pięciokrotnie.
 • Czy w Polsce potrzebne jest referendum dotyczące zakazu handlu w niedziele?

  Czy w Polsce potrzebne jest referendum dotyczące zakazu handlu w niedziele?

  W tej części Europy, do której należy Polska, jesteśmy osamotnieni z naszym niedawno wprowadzonym zakazem handlu w niedziele. Podobny był na Węgrzech, ale rząd po roku wycofał się, gdy okazało się, że mieszkańcy tego kraju chcą ogłoszenia referendum.
 • Orange wycofuje się z przedłużenia częstotliwości 450 MHz

  Orange wycofuje się z przedłużenia częstotliwości 450 MHz

  Orange Polska wycofał się z ubiegania o przedłużenie częstotliwości 450 MHz - poinformował na Twitterze Wojtek Jabczyński, rzecznik prasowy grupy.
 • UOKiK: Raiffeisen Bank Polska złamał prawo?

  UOKiK: Raiffeisen Bank Polska złamał prawo?

  Raiffeisen Bank Polska naruszył zbiorowe interesy konsumentów, ponieważ nie uwzględniał ujemnego LIBORu, a następnie po wycofaniu się z tej praktyki nie naliczał ujemnego oprocentowania kredytów we frankach szwajcarskich. Prezes UOKiK nałożył na bank karę w wysokości ponad 3,5 mln zł, nakazał przeliczenie oprocentowania i zrekompensowania strat konsumentom za wszystkie okresy, kiedy wystąpiło ujemne oprocentowanie.
 • Rating: Rząd przestraszył się własnych obietnic

  Rating: Rząd przestraszył się własnych obietnic

  Rząd zareagował na negatywne oceny agencji ratingowych, wycofując się z bardzo istotnych obietnic. Zdecydował się na bardzo poważne ograniczenia w zapowiadanej pomocy dla frankowiczów i wycofał się z zapowiedzi zwiększenia kwoty wolnej od podatku - mówi agencji informacyjnej Newseria Inwestor prof. Stanisław Gomułka, główny ekonomista BCC.
 • Rynek mikrofirm nadal stabilny

  Rynek mikrofirm nadal stabilny

  Informacja o wycofaniu się rządu z planów wprowadzenia jednolitego podatku to dobra wiadomość dla małych firm, które i tak od stycznia czeka "mała rewolucja" związana z kumulacją zmian w przepisach. Likwidacja podatku liniowego mogłaby spowodować spadek liczby jednoosobowych firm i odwrócić pozytywny trend w tym zakresie.

Filmy - Wycofał się (1)