wybuch gazu

Artykuły - Wybuch gazu (35)

 • 25 lat po tragedii

  25 lat po tragedii

  Byli tacy, którzy sądzili, że wojna się zaczęła. Wyrwani ze snu od razu pomyśleli o najgorszym. Niektórzy zauważyli, jak zmienił się widok za oknami. Nic dziwnego, skoro trzecie piętro nagle stało się parterem. Wszyscy wiedzieli, że wydarzyło się coś bardzo złego.
 • Wybuch gazu w Petrykach. Dwie osoby ranne

  Wybuch gazu w Petrykach. Dwie osoby ranne

  O godz. 7 w niedzielę kaliska straż pożarna dostała zgłoszenie o wybuchu butli gazowej w bloku mieszkalnym w miejscowości Petryki w gminie Stawiszyn (pow. kaliski). Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.
 • Dolnośląskie: Wybuch gazu w budynku mieszkalnym

  Dolnośląskie: Wybuch gazu w budynku mieszkalnym

  W budynku mieszkalnym w Stoszowicach (woj. dolnośląskie) doszło do wybuchu gazu. Jedna osoba została ranna.
 • RMF FM: Wybuch gazu w Ustroniu. 73-latek ciężko ranny

  RMF FM: Wybuch gazu w Ustroniu. 73-latek ciężko ranny

  W jednym z domów w Ustroniu doszło do wybuchu gazu. W wyniku eksplozji ranny został 73-latek - informuje RMF FM. Mężczyzna został poparzony, a jego stan określa się jako ciężki.
 • Wybuch gazu w Opolskiem. Są ranni

  Dwie osoby zostały ranne w wybuchy, do jakiego doszło w kamienicy w Grodkowie (Opolskie). Jak poinformowała straż pożarna, przyczyną najprawdopodobniej był wyciek gazu.
 • RMF24: Wybuch gazu na Śląsku. Jedna osoba nie żyje

  RMF24: Wybuch gazu na Śląsku. Jedna osoba nie żyje

  Jedna osoba zginęła na skutek wybuchu butli z gazem w domu jednorodzinnym w miejscowości Biała w powiecie kłobuckim w województwie śląskim. Informacja pochodzi z Gorącej Linii RMF FM.
 • Małopolska: Wybuch gazu. Ranne trzy osoby

  Małopolska: Wybuch gazu. Ranne trzy osoby

  Trzy osoby zostały ranne w wybuchu gazu w Starej Wsi w powiecie limanowskim w Małopolsce. Eksplozja i pożar całkowicie zniszczyły drewniany budynek mieszkalno-gospodarczy.
 • Wołgograd: Wybuch gazu w bloku mieszkalnym. Są ranni

  Osiem osób, w tym troje dzieci, zostało rannych na skutek wybuchu gazu w bloku w Wołgogradzie na południu Rosji. Wcześniej informowano nieoficjalnie o dwóch zabitych.
 • Pniewy: Wybuch gazu w domu wielorodzinnym

  Pniewy: Wybuch gazu w domu wielorodzinnym

  Wybuch w budynku wielorodzinnym w Pniewach w Wielkopolsce.
 • RMF24: Wybuch kamienicy w Częstochowie

  RMF24: Wybuch kamienicy w Częstochowie

  Wybuch butli z gazem przy ulicy Nadrzecznej w Częstochowie. Wiadomo, że jedna osoba nie żyje. Informację o eksplozji przekazano na Gorącą Linię RMF FM.

Filmy - Wybuch gazu (4)

 • Wybuch gazu w Indiach. 6 osób nie żyje

  New Delhi, Indie. Przynajmniej 6 osób zginęło po wybuchu butli z gazem i częściowym zawaleniu się budynku w stolicy Indii, New Delhi. Policja poinformowała, że spod gruzów wydobyto 8 osób. Zawalenia budynków to częsty problem w Indiach. Budowniczy często oszczędzają na materiałach przy budowie konstrukcji nośnej budynku. (Associated Press/x-news)
 • Zderzenie cysterny z ciężarówką pod Mińskiem Mazowieckim. Doszło do wycieku gazu

  Na drodze krajowej numer 2 między Siedlcami a Mińskiem Mazowieckim zderzyły się przewożąca gaz cysterna i samochód ciężarowy. Doszło do wycieku gazu. Nikt nie został ranny. Z ustaleń policji wynika, że kierowca cysterny zahaczył o stojącą na poboczu ciężarówkę i uszkodził zbiornik. Podjęto decyzję o przepompowaniu 19 ton gazu do innej cysterny. (TVN24/x-news)
 • Odpalił papierosa w domu, gdzie ulatniał się gaz. Siła eksplozji wyrzuciła go na zewnątrz

  W mieście Attica w stanie Nowy Jork doszło do wybuchu, wskutek którego ranny został jeden mężczyzna. Służby podejrzewają, że w budynku ulatniał się gaz. Mężczyzna najprawdopodobniej odpalił w domu papierosa, a wybuch był tak silny, że wyrzucił go na zewnątrz. Ranny doznał poparzeń trzeciego stopnia twarzy i ramion. Pożar po wybuchu gasiło pięć zastępów straży pożarnej. (US CBS/x-news)
 • Seria wybuchów gazu w Massachusetts. Co najmniej jedna osoba nie żyje, kilkanaście zostało rannych

  Co najmniej jedna osoba zginęła, a 12 zostało rannych po serii około 70 eksplozji związanych z wyciekiem gazu w trzech miejscowościach USA w okolicach Bostonu. Setki osób zostało ewakuowanych. Do wybuchów doszło w miejscowościach Lawrence, Andover i North Andover, położonych około 40 kilometrów na północ od centrum Bostonu. Według lokalnych mediów jeden dom został doszczętnie zniszczony, ale wiele innych stanęło w ogniu. Ekipy techniczne w całej okolicy odcięły dopływ prądu i gazu, aby zapobiec kolejnym eksplozjom. W akcji gaszenia pożarów brało udział 50 wozów strażackich. Policja poinformowała, że na razie nie znane są przyczyny wybuchów, ale zdaniem straży pożarnej mogło je spowodować nadmierne ciśnienie gazu w miejscowym gazociągu. Strażacy twierdzą, że usuwanie skutków tego wypadku będzie trwało co najmniej tydzień. (US CBS/x-news)