wybrany

Artykuły - Wybrany (365)

 • Matyszkowicz wybrany do zarządu TVP, Bartkowicz prezesem Radia Kraków

  Matyszkowicz wybrany do zarządu TVP, Bartkowicz prezesem Radia Kraków

  - Mateusz Matyszkowicz został wybrany do zarządu TVP - powiedział w czwartek dziennikarzom przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański. Dodał, że podczas posiedzenia RMN odwołała prezesa Radia Kraków Przemysława Bolechowskiego. Jego następcą został Mariusz Bartkowicz.
 • Jak wybrać dobrego karpia?

  Jak wybrać dobrego karpia?

  Karp - król bożonarodzeniowego stołu, bez którego niejeden Polak nie wyobraża sobie wigilijnej kolacji. By zapobiec świątecznej tragedii, warto zaopatrzyć się w rybę ze sprawdzonego źródła. Sekret jego wyjątkowego smaku zależy bowiem od warunków jego hodowli.
 • W październiku kontrole w wybranych kancelariach komorniczych - GIODO

  W październiku kontrole w wybranych kancelariach komorniczych - GIODO

  W październiku GIODO przeprowadzi kontrole w wybranych kancelariach komorniczych dotyczące kwestii pobierania i zabezpieczenia danych z rejestru PESEL - poinformował w środę zespół prasowy Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 • Korekta wybranych danych finansowych

  Raport bieżący nr 38/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Pragma Faktoring S.A. informuje, że w okresowym raporcie za pierwsze półrocze 2016 r. w tabeli wybrane dane finansowe na str. 7 omyłkowo podano błędne dane za 2015 r. W związku z powyższym w załączeniu przysyłamy tabelę z poprawnymi danymi. Błąd nie miał wpływu na pozostałe dane finansowe wykazane w sprawozdaniu.
 • Czabański, Kruk i Lichocka wybrani do Rady Mediów Narodowych

  Czabański, Kruk i Lichocka wybrani do Rady Mediów Narodowych

  Posłowie PiS Krzysztof Czabański, Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka zostali w piątek wybrani przez Sejm do Rady Mediów Narodowych.
 • Wybranie projektów Emitenta do dofinansowania

  Raport bieżący nr 15/2016Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd BLIRT S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 18 lipca 2016 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) opublikowała listę projektów wybranych do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, działanie 2.3 poddziałanie 2.3.2 "Bony na innowacje dla MŚP”. Zgodnie z opublikowaną listą dwa projekty Emitenta "Płynne i liofilizowane Master Mixy do reakcji
 • Nowoczesne systemy nawadniania ogrodu - zobacz, co wybrać

  Nowoczesne systemy nawadniania ogrodu - zobacz, co wybrać

  Każda aranżacja ogrodowa wymaga odpowiedniego nawodnienia. Jest to jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na walory dekoracyjne roślinności. Ogród możemy podlewać ręcznie, jednak coraz więcej osób skłania się ku systemom automatycznym. Dobrze wykonany, automatyczny system nawadniania ogrodu jest nie tylko bardzo komfortowy, ale i skuteczny. Poniżej opiszemy najpopularniejsze systemy nawadniania i podpowiemy, który najlepiej sprawdzi się w aranżacji ogrodowej.
 • Suma Chakrabarti ponownie wybrany na prezesa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju

  Suma Chakrabarti ponownie wybrany na prezesa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju

  Dotychczasowy szef Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR), Brytyjczyk Suma Chakrabarti, został w środę wybrany na prezesa banku na drugą 4-letnią kadencję. Decyzję na posiedzeniu w Londynie podjęła Rada Gubernatorów skupiająca 67 udziałowców banku.
 • Eurodolar wybrał kierunek południowy?

  Francois Villeroy, szef banku centralnego Francji, ale poza tym także członek zarządu EBC, powiedział, że w Strefie Euro nie są obecnie potrzebne tzw. "pieniądze z helikoptera". Mowa tu o koncepcji pieniędzy sztucznie tworzonych i de facto rozdawanych obywatelom, aby rozwijać popyt na rynku i zwiększać inflację. Byłaby to skrajna forma luźnej polityki monetarnej.
 • Nowy zarząd PLL LOT będzie wybrany na przełomie stycznia i lutego

  Nowy zarząd PLL LOT będzie wybrany na przełomie stycznia i lutego

  Do końca stycznia lub na początku lutego rada nadzorcza PLL LOT powinna wyłonić nowy zarząd spółki - zapowiedział w czwartek w Sejmie wiceminister skarbu Filip Grzegorczyk. Uzależnił rewizję strategii przewoźnika od wyników audytu spółki.

Filmy - Wybrany (2)