Film - wybory

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wybory (Film (1999)[Election] Reż.Alexander Payne) ,

Artykuły - Wybory (10)

 • Pamela Anderson i wybory do Europarlamentu

  Pamela Anderson i wybory do Europarlamentu

  Gwiazda "Słonecznego patrolu", Pamela Anderson, jest w ostatnim czasie bardzo aktywna politycznie. W obliczu zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego aktorka wskazała, które z ubiegających się o głosy partii cieszą się jej poparciem. Wśród nich znalazła się także jedna z Polski.
 • Wybory: TVP bezstronna, a TVN?

  Wybory: TVP bezstronna, a TVN?

  Podczas ostatnich wyborów prezydenckich Telewizja Polska była oskarżana o wspieranie kandydata PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Tymczasem wyniki CBOS dowodzą, że Polacy uznali TVP za najbardziej bezstronną w kampanii wyborczej.
 • Wybory: TVN bierze przykład z TVP

  Wybory: TVN bierze przykład z TVP

  Wyniki sondażowe w drugiej turze wyborów, przygotowane na zlecenie telewizji TVN i TVN24 przez SMG/KRC, zostaną zrealizowane inną metodą - tą samą, co najbardziej trafne sondaże TVP. Duże różnice w sondażach spowodowały falę krytyki pod adresem stacji.
 • Wybory w TV: Nietrafione sondaże

  Wybory w TV: Nietrafione sondaże

  Tuż po zakończeniu ciszy wyborczej stacje telewizyjne (m.in. TVN, Polsat, TVP1) zaprezentowały widzom sondażowe wyniki pierwszej tury wyborów. Nie dość, że znacznie się od siebie różniły, to odstają też od danych podanych przez PKW. Widzowie krytykują wszystkie kanały za wprowadzenie w błąd.
 • Wybory połączą media?

  Wybory połączą media?

  Tegoroczne wybory prezydenckie ponownie mogą połączyć na co dzień rywalizujące ze sobą media. Telewizja Polsat wśród Telewizji Polskiej oraz TVN szuka partnera przy organizowaniu debaty.
 • Olga Lipińska wraca... na wybory

  Olga Lipińska wraca... na wybory

  Po pięciu latach nieobecności Kabaret Olgi Lipińskiej wraca na antenę Telewizji Polskiej. Tylko na jeden wieczór.
 • "Mam talent!" gorsze od ...Gołoty

  "Mam talent!" gorsze od ...Gołoty

  Pojedynek bokserski Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka uszczuplił nieco widownię programu "Mam talent!". W porównaniu do ubiegłego tygodnia show telewizji TVN zanotował spadek oglądalności o około 800 tys. widzów. Najmniejszą popularnością w sobotni wieczór cieszyły się jednaki wybory Miss Polonia transmitowane przez telewizyjną Dwójką.
 • Trudne wybory Asi z "Londyńczyków"

  Trudne wybory Asi z "Londyńczyków"

  Spokojne życie czy trochę szaleństwa? Budowanie związku czy robienie kariery? W drugiej serii "Londyńczyków" Asię czekają życiowe decyzje.
 • Trudne wybory Seana Penna

  Trudne wybory Seana Penna

  Sean Penn, który w tym roku odebrał statuetkę Oscara za swój występ w "Obywatelu Milku", rozmawia o swoim ewentualnym występie w dramacie "Cartel".
 • Wybory Miss Świata 2007

  Wybory Miss Świata 2007

  1 grudnia o godz. 13.00 Telewizja Polsat transmitować będzie wybory Miss Świata. W tym roku w konkursie na najpiękniejszą, nasz kraj reprezentuje Karolina Zakrzewska, Miss Polski 2007.