Motoryzacja - wybory

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wybory (Film (1999)[Election] Reż.Alexander Payne) ,

Artykuły - Wybory (3)

 • Wybory, a plany budowy dróg

  Wybory, a plany budowy dróg

  Kraków to po Wrocławiu i Warszawie chyba najbardziej zakorkowane miasto Polski. W ścisłym centrum nie da się zrobić nic, poza uspokojeniem ruchu. Sytuację poprawić może natomiast konsekwentna budowa obwodnic, która pozwoli wyprowadzić za miasto ruch tranzytowy.
 • Najlepsze auto dla kobiety

  Najlepsze auto dla kobiety

  Tematem numer jeden w Polsce są obecnie wybory. Po niedzielnym plebiscycie, jak można się było spodziewać, na placu boju pozostali jedynie prezes PiS - Jarosław Kaczyński i marszałek sejmu - Bronisław Komorowski.
 • Car of the Year 2003!

  Car of the Year 2003!

  Citroen C3, ford fiesta, fusion, honda jazz, lancia thesis, mercedes klasy E, opel vectra, renault megane, renault vel satis, seat ibiza, toyota corolla, volvo XC90 to faworyci tegorocznego COTY! Europejski konkurs Car of the Year organizowany jest już od blisko 40 lat. W gronie jurorów znajduje się 56 dziennikarzy z 21 krajów. Wybory odbywają się w dwóch etapach. W pierwszym typuje się 7 samochodów i dopiero między nie rozdziela punkty. Każdy z jurorów ma do dyspozycji 25 punktów. Jednemu modelowi nie może przyznać więcej niż 10 punktów i do tego nie dopuszczalna jest równa liczba punktów w przypadku pierwszego i drugiego miejsca. Tutaj pełna lista tegorocznych pretendentów do tytułu COTY wraz z linkami do opisu poszczególnych pojazdów!