'Wtorek'

Artykuły - 'Wtorek' (592)

 • Złoty ma szanse na odreagowanie części spadku

  Złoty ma szanse na odreagowanie części spadku

  Na rynku walutowym może dojść we wtorek do odreagowania części spadku złotego. Rynek długu powinien ustabilizować się, choć nie można wykluczyć lekkiego obniżenia dochodowości, szczególnie w przypadku papierów o krótszym okresie zapadalności - oceniają analitycy.
 • Radwańska zagra dziś wieczorem w Wimbledonie

  Radwańska zagra dziś wieczorem w Wimbledonie

  Agnieszka Radwańska we wtorek wieczorem na korcie numer dwa rozpocznie udział w wielkoszlemowym turnieju na trawiastej nawierzchni w Wimbledonie (z pulą nagród 22,56 mln funtów). Rywalką polskiej tenisistki będzie Austriaczka Yvonne Muesburger.
 • Mieszkańcy Rzeszowa mają już prąd

  We wtorek nad ranem energetycy usunęli awarię stacji energetycznej i wszyscy mieszkańcy Rzeszowa mają już prąd. Na skutek awarii linii wysokiego napięcia u ponad 30 procent odbiorców na terenie miasta w poniedziałek wieczorem nastąpiła przerwa w zasilaniu.
 • Standrew zadebiutuje na NewConnect

  Standrew, producent wyrobów tartacznych, zadebiutuje we wtorek na rynku NewConnect - podała w poniedziałek giełda w komunikacie.
 • We wtorek wyrok na obywatela Arabii Saudyjskiej, który ranił nożem Polaka

  Do wtorku olsztyński sąd rejonowy odroczył ogłoszenie wyroku w sprawie obywatela Arabii Saudyjskiej, który przed rokiem ranił nożem w szyję Polaka. Prokurator wnioskował dla niego o karę 2 lat więzienia w zawieszeniu na 5 lat, obrońca prosił o uniewinnienie.
 • Mężczyzna zmarł w trakcie zatrzymania. Policjanci przesłuchiwani

  Mężczyzna zmarł w trakcie zatrzymania. Policjanci przesłuchiwani

  Warszawska prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 36-latka, do której doszło we wtorek podczas policyjnej interwencji. Według KSP mężczyzna, który miał przy sobie amfetaminę, podczas szamotaniny z funkcjonariuszami uderzył głową w szybę radiowozu.
 • Marszałek województwa: W urzędzie nie ma mobbingu

  Marszałek województwa opolskiego Józef Sebesta zapewnił we wtorek, że w kierowanym przez niego urzędzie nie ma mobbingu. To reakcja na raport Inspekcji Pracy w Opolu. Zdaniem inspektorów, pracownicy w anonimowej ankiecie wskazywali na nieprawidłowości dotyczące m.in. zarządzania pracownikami.
 • PPG przejdzie z NewConnect na GPW we wtorek, 25 czerwca

  Platinum Properties Group, notowana na rynku NewConnect spółka deweloperska, zadebiutuje na rynku równoległym warszawskiej GPW we wtorek 25 czerwca - poinformowała giełda w komunikacie.
 • Pracownicy są przeciwni wydzierżawieniu szpitala w Augustowie

  Pracownicy są przeciwni wydzierżawieniu szpitala w Augustowie spółce Centrum Dializa z Sosnowca. Na nadzwyczajnej sesji rady powiatu we wtorek radni podtrzymali jednak decyzję o dzierżawie placówki.
 • Złoty stracił we wtorek na wartości

  Złoty stracił we wtorek na wartości

  Podczas wtorkowego handlu polska waluta osłabiła się i ok. godz. 17.30 za euro trzeba było zapłacić 4,25 zł, za dolara 3,17 zł, a za franka 3,45 zł. Zdaniem analityków inwestorzy czekają na środową konferencję szefa Fed Bena Bernanke.