wtargnięcie

Artykuły - Wtargnięcie (5)

 • Polak zatrzymany za wtargnięcie do kabiny pilotów

  25-letni Polak został zatrzymany w środę przez szwedzką policję na lotnisku w Goeteborgu za wtargnięcie do kabiny pilotów tuż przed odlotem samolotu Wizzair do Warszawy.
 • Kibic Anglii zapłaci 50 euro za wtargnięcie do szatni

  Jedynie pięćdziesiąt euro kaucji musiał zapłacić Pavlos Joseph za zwolnienie z aresztu, do którego trafił po wtargnięciu do szatni piłkarskiej reprezentacji Anglii po meczu mistrzostw świata z Algierią (0:0).
 • Tbilisi oskarża rosyjskich żołnierzy o wtargnięcie do Gruzji

  Władze w Tbilisi oskarżyły rosyjskich żołnierzy stacjonujących w Osetii Południowej o wtargnięcie na terytorium Gruzji i zbudowanie "fortyfikacji" w pobliżu gruzińskiej wioski.
 • Na stadion tylko z dowodem

  Na stadion tylko z dowodem

  Organizatorzy imprez masowych muszą prowadzić identyfikację osób biorących w nich udział Kibic mający alkohol naraża się na areszt, ograniczenie wolności lub grzywnę powyżej 1 tys. zł Egzekucja zakazów stadionowych napotyka w praktyce trudności.
 • Nielegalne wtargnięcie do mnisiego quasi-państwa

  Nielegalne wtargnięcie do mnisiego quasi-państwa

  Grecka policja stanęła wczoraj na granicach autonomicznej mnisiej republiki Athos, quasi-państwa położonego na jednym z półwyspów Morza Egejskiego, jednego z najświętszych miejsc prawosławia. Policjanci pojawili się tam po tym, jak 200 pielgrzymów próbowało dostać się na teren Athos nielegalnie.