Wszystkich Świętych utrudnienia w ruchu

Artykuły - Wszystkich Świętych utrudnienia w ruchu (5)

 • KGP: 1 listopada na drogach zginęło osiem osób

  KGP: 1 listopada na drogach zginęło osiem osób

  W 74 wypadkach, do których doszło w dzień Wszystkich Świętych, zginęło 8 osób, 90 zostało rannych, zatrzymano 315 nietrzeźwych kierowców - poinformowała policja. Większość ofiar śmiertelnych - sześć osób - to piesi.
 • Trwa policyjna akcja "Znicz"

  Trwa policyjna akcja "Znicz"

  Wzmożone kontrole kierowców, częstsze patrole na ulicach w pobliżu cmentarzy i kościołów. Przeszło 10 tysięcy policjantów w całej Polsce czuwa nad bezpieczeństwem ruchu drogowego podczas akcji "Znicz".
 • Czołowe zderzenie na Podhalu. Siedem osób w szpitalu

  Czołowe zderzenie na Podhalu. Siedem osób w szpitalu

  Poważny wypadek w Dzianiszu na Podhalu. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Siedem osób zostało przewiezionych do szpitala. Wśród poszkodowanych jest kobieta w zaawansowanej ciąży. Kierowca, który spowodował wypadek, najprawdopodobniej był pijany.
 • Ruszyła policyjna akcja "Znicz 2013"

  Ruszyła policyjna akcja "Znicz 2013"

  Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, przede wszystkim w okolicach cmentarzy. W czwartek na terenie całego kraju ruszyła policyjna akcja "Znicz 2013".
 • W najbliższych dniach kolejne utrudnienia na Trasie AK

  8 listopada rozpocznie się zasadnicza część remontu Trasy AK i mostu Grota-Roweckiego, ale już od poniedziałku do środy będą trwały prace przygotowawcze - poinformował wydział prasowy stołecznego ratusza.