współpraca

Synonimy:
wspólpraca, współpracownicy współpracownik
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Współpraca (319)

Filmy - Współpraca (9)

 • Schetyna o współpracy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej (TV Interia)

  Schetyna o współpracy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej (TV Interia).
 • Polska i Niemcy. Wspólne patrole policji

  Nowa polsko-niemiecka umowa z maja br. uprawnia niemiecką i polską policję do wspólnych działań po obu stronach granicy. Ma to pomóc w ściganiu przestępstw w strefie przygranicznej.
 • Siemoniak: Amerykanie w Polsce to spełnienie marzeń

  Dziś pojawiają się u nas sojusznicy i przyjaciele. Od dziś współpraca z Amerykanami będzie wyglądać zupełnie inaczej - tak o powitaniu Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w bazie lotniczej w Łasku mówił szef MON, Tomasz Siemoniak. - Amerykańscy żołnierze w Polsce to spełnienie marzeń. Współpraca z Amerykanami będzie trwała, dopóki oba państwa będą sobie tego życzyły. W razie potrzeby, amerykańscy sojusznicy nie porzucą Polski - zapewniał gość Kontrwywiadu RMF FM.
 • KGHM i Chiny zacieśniają współpracę

  Spowolnienie gospodarcze, które dotknęło Chiny, nie powinno negatywnie wpłynąć na kontakty handlowe z KGHM. – To jest dla nas ciągle stabilny partner. Partner, który jest przewidywalny – zapewnia w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Herbert Wirth, prezes miedziowego giganta. Obszarem współpracy między obu partnerami staje się już nie tylko wymiana handlowa, ale również badania naukowe i kultura.