współczesne kobiety

Artykuły - Współczesne kobiety (14)

 • Dlaczego w Polsce jest coraz więcej rozwodów? Już wiemy!

  Dlaczego w Polsce jest coraz więcej rozwodów? Już wiemy!

  Socjolog Mariusz Jędrzejko wytłumaczył w studiu "Dzień Dobry TVN", dlaczego w Polsce jest coraz więcej rozwodów. Jędrzejko wspomniał m.in. o tym, że rozpada się coraz więcej młodych małżeństw. - Gubimy podstawowe wartości, takie jak prawda, dobro i miłość. - Młodzi ludzie podejmują decyzję o ślubie pod wpływem emocji. To nie jest miłość tylko zauroczenie - podkreślił. Specjalista przyznał również, że rozwodzi się co
 • Seksualność czysta z miłości

  Czy przed współżyciem małżonkowie powinni się modlić? Dlaczego w sypialni nie ma miejsca na kompromis? I jak antykoncepcja kamienuje współczesne kobiety? Na te i wiele innych pytań odpowiada ks. dr Marek Dziewiecki, psycholog, autor publikacji dotyczących kształtowania dojrzałej postawy wobec poszczególnych sfer ludzkiego życia, wychowania seksualnego, formacji sumienia i dojrzałej religijności.
 • Polak w łóżku też potrafi

  Polak w łóżku też potrafi

  Z czym w łóżku Polacy mają największe problemy, a czym mogą się pochwalić? Czy współczesne kobiety stają się seksualnymi egoistkami? Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań, udziela prof. Zbigniew Izdebski w rozmowie, z dziennikarką INTERIA.PL, Magdaleną Tyrałą
 • Dla kobiet liczy się kasa!

  Dla kobiet liczy się kasa!

  Na co zwracają uwagę współczesne kobiety szukając partnera? Na osobowość czy gruby portfel? Szukają miłości czy dostatniego życia?
 • Dojrzała "Babska Muza"

  Dojrzała "Babska Muza"

  "Chcemy stworzyć przestrzeń do dyskusji o problemach dotykających współczesne kobiety" - mówią organizatorzy filmowego cyklu poznańskiego kina Muza - "Babska Muza". Podczas trzeciego spotkania, 3 grudnia o godz. 20.00, widzowie obejrzą znakomity film z Marianne Faithfull w roli głównej, "Irina Palm".
 • Jak wytrzymac ze wspolczesna kobieta?

  Ha, dobre pytanie, ale mysle, ze odpowiedz nie powinna byc trudnym zadaniem dla wspolczesnych facetow. Wy-faceci- mimo, tego niekonczacego sie narzekania, doskonale nas rozumiecie , tylko boicie sie do tego przyznac.Ta sila, ktora pozwala Nas zrozumiec, jest to wasza  slabosc.
 • Jak wytrzymać ze współczesną kobietą?

  A da się wytrzymać? Jeśli ktoś poznał ten sekret to niech się podzieli z pozostałymi Dobrą Nowiną a nie trzyma ją w tajemnicy dla siebie. Próbowałem kilkakrotnie i problem mnie przerasta. Zdaje się być z gatunku tych nierozwiązywalnych. Nie sposób wytrzymać ciągłego trajkotania.
 • Po prostu kochać!!!

  Współczesne kobiety potrafią być kapryśne i wymagające. Ale przecież faceci to twarde sztuki :). Potrafią kobiety zdobywać, uwodzić je i rozkochiwać w sobie. Trudy codziennego życia bardzo często powodują rozdrażnienie i frustrację. Bardzo często doprowadza to do ostrych spięć, awantur itp.
 • Jak wytrzymać ze współczesną kobietą?

  Współczesna kobieta. Kimże jest? Puchem marnym czy też najpiękniejszą różą na świecie? Jak myśli, jak czuje, jak poznaje, jak widzi? Te pytania dręczą każdego mężczyznę, bo nie potrafi On uznać wyższości kobiety i zastanawia się co kryje się pod tym pięknym ciałem..
 • A więc jak wytrzymać ze współczesną kobietą?

  Nie trzeba do tego aż tak wiele. Trochę miłości, cierpliwości i zrozumienia, trochę słońca w kwiatach i uśmiech w pochmurny dzień. Przecież tego samego chciały nasze mamy i babcie. A skoro jesteśmy na świecie to znaczy, że nasi dziadkowie i ojcowie znali tą prawdę.