wróżba

Artykuły - Wróżba (8)

 • Wróżbici w Polsce zarabiają krocie

  Wróżbici w Polsce zarabiają krocie

  Porady życiowe, pomoc w wyborze życiowego partnera i imienia dla dziecka, które da mu szczęście. To tylko niektóre z ofert osób przepowiadających przyszłość. Polscy wróżbici cenią się coraz bardziej - godzina rozmowy z wróżką może kosztować nawet 300 zł.
 • Wróżbita Maciej: Zazdroszczą mi, bo dużo zarabiam

  Wróżbita Maciej: Zazdroszczą mi, bo dużo zarabiam

  Można zaryzykować stwierdzenie, że większość Polaków chociaż raz w życiu widziała go na ekranie swojego telewizora. Powtarzane podczas programu na żywo zdanie "Pani wie o czym ja mówię" - to bez wątpienia jego znak rozpoznawczy. Z wróżbitą Maciejem spotkaliśmy się, by porozmawiać m.in. o pieniądzach, jakie zarabia się na stawianiu kart, poważnym konflikcie z kolegą po fachu i prostytutce, której wróżba pociągnęła za sobą pewne konsekwencje...
 • Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

  Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

  By poznać swoją przyszłość nie musisz już wybierać się do wróżki. Sam będziesz ją w stanie przewidzieć dzięki szybkiemu kursowi wróżenia z kart klasycznych. Jest to najprostsza i najbardziej przystępna do opanowania sztuka magiczna.
 • Rumpologia, czyli wróżenie z... pupy!

  Rumpologia, czyli wróżenie z... pupy!

  Tego jeszcze nie było! Przyzwyczailiśmy się już do wróżenia z fusów, z kart, czy szklanej kuli oraz z dłoni. Jednak najnowszym hitem jest ponoć wróżenie z pośladków!
 • Czy wierzyć wróżbom?

  Czy wierzyć wróżbom?

  Byłam wtedy w klasie maturalnej, zbliżały się andrzejki. Choć nie wierzyłam we wróżby, ten jeden jedyny raz dałam się namówić moim dwóm przyjaciółkom na wspólny wieczór i andrzejkowe wróżby. Uciechy było co niemiara.
 • Wiśnia miłosną wróżbą

  Wiśnia miłosną wróżbą

  Zerwij kilka gałązek z drzewa wiśniowego. Poczekaj cierpliwie, czy puszczą listki...
 • Wróżba przyszłości

  Wróżba przyszłości

  Na stole kładziemy obrączkę, pierścionek, różaniec i monetę.
 • Wróżba prawdę ci powie...

  Wróżba prawdę ci powie...

  Wigilia św. Andrzeja to najlepszy czas, aby zapytać wszelkie złe moce, kto powinien zostać twoim wybrankiem.