wrocław. euro 2012

Artykuły - Wrocław. euro 2012 (12)

 • Ewa Farna połączy Czechów i Polaków?

  Ewa Farna połączy Czechów i Polaków?

  Koncert Ewy Farnej ma połączyć Czechów i Polaków, którzy w sobotę (16 czerwca) wieczorem będą dopingować swoje reprezentacje w Strefie Kibica na Rynku we Wrocławiu - przekonują organizatorzy. Piosenkarka wystąpi tam przed rozpoczęciem transmisji z wrocławskiego Stadionu Miejskiego.
 • Euro 2012: Zmiany w zarządzie spółki Wrocław 2012

  Rada nadzorcza miejskiej spółki Wrocław 2012, która odpowiada za budowę stadionu piłkarskiego na mistrzostwa Europy, odwołała w piątek ze stanowiska dotychczasowego prezesa spółki Sławomira Wojtasa. Jego miejsce zajął wiceprezes Robert Pietryszyn.
 • Nadal bez porozumienia na budowie wrocławskiego stadionu

  Pomimo kilkudniowych negocjacji wciąż nie ma porozumienia pomiędzy głównym podwykonawcą instalacji na wrocławskim stadionie - firmą Imtech a przedsiębiorstwem Max Boegl, które jest głównym wykonawcą budowy. Prace wykończeniowe nadal są jednak prowadzone.
 • Wrocław wystąpił o stałe pozwolenie na użytkowanie stadionu

  Cztery tygodnie mogą potrwać starania Wrocławia o stałe pozwolenie na użytkowanie stadionu miejskiego, który powstał na piłkarskie mistrzostwa Europy. Czasowe pozwolenie wygasło w zeszłym tygodniu.
 • Euro 2012: Wrocław porozumiał się z operatorem stadionu

  Euro 2012: Wrocław porozumiał się z operatorem stadionu

  Wrocław porozumiał się z operatorem stadionu piłkarskiego na mistrzostwa Europy w kwestii renegocjacji kontraktu na zarządzanie obiektem. Zgodnie z nową umową, firma SMG ma pełnić jedynie funkcję doradczą, a zarządzaniem zajmie się teraz spółka Wrocław 2012.
 • NIK pozytywnie o przygotowaniach Wrocławia

  Najwyższa Izba Kontroli ogólnie pozytywnie oceniła przygotowania Wrocławia do tegorocznych piłkarskich mistrzostw Europy - poinformowała Julia Wach z biura prasowego wrocławskiego magistratu.
 • Kończy się budowa nowego terminalu lotniczego we Wrocławiu

  Prawdopodobnie do końca stycznia zakończą się odbiory techniczne nowego terminalu lotniczego we Wrocławiu. Obiekt ma zostać oficjalnie otwarty 29 lutego, a pierwsi pasażerowie skorzystają z niego na początku marca. Wartość całej inwestycji to ok. 300 mln zł.
 • Euro 2012: We Wrocławiu koncerty i konkursy w dniu losowania grup

  Koncerty muzyczne i konkursy z nagrodami czekają na wszystkich, którzy w piątkowe popołudnie pojawią się na wrocławskim Rynku, gdzie transmitowana będzie ceremonia losowania grup finałowych Euro 2012.
 • Boniek przed Włochami: Polski nigdy bym nie zdradził

  - Włosi wiedzą, że o szczegóły gry Polaków, o tajniki, których zdradzenie mogłyby im pomóc w odniesieniu zwycięstwa nie mają mnie co pytać, bo choć mam z nimi w znakomite układy, jestem Polakiem i kibicuję naszej reprezentacji. Nawet wtedy, gdy gra w koszulkach bez Orła - powiedział Zbigniew Boniek w rozmowie z INTERIA.PL.
 • Stadion Miejski we Wrocławiu - arena na miarę XXI wieku

  Żaden ze stadionów wybudowanych na UEFA Euro 2012 nie może pochwalić się tak zróżnicowanym i bogatym repertuarem na otwarcie areny. Wrocławski obiekt pomimo krótkiej historii już zdążył znaleźć się w centrum uwagi całego świata.