Film - wpadł

Artykuły - Wpadł (12)

 • Anna Dereszowska: Wpadłam w pułapkę

  Anna Dereszowska: Wpadłam w pułapkę

  Annie Dereszowskiej zawsze imponowały kobiety stanowcze, waleczne i samodzielne - takie, które potrafią poradzić sobie ze wszystkim... bez mężczyzny. Dopiero niedawno zrozumiała, że wcale nie chce taka być!
 • Podczas rodzinnego grilla wpadł w szał

  Podczas rodzinnego grilla wpadł w szał

  14 sierpnia 2011 roku wyspą Jersey wstrząsnęła wiadomość o jednej z najkrwawszych zbrodni w jej historii. Trzydziestoletni Damian Rz., spokojny emigrant z Polski, podczas rodzinnego grilla wpadł w szał i zaatakował nożem swoją żonę, dwójkę dzieci - 5-letnią Kingę i 2-letniego Kacpra, teścia, znajomą rodziny i jej 5-letnią córkę.
 • Rihanna wpadła w szał

  Rihanna wpadła w szał

  Popularna piosenkarka Rihanna wpadła w szał, kiedy aktor Michael Cera klepnął ją w pupę w trakcie jednej z imprez. Barbadoska gwiazda spoliczkowała Cerę krzycząc: "Nie dotykaj mojego tyłka, dziwko". Na szczęście to tylko scena z nowego filmu gwiazdy - "This is The End".
 • Przez Pottera wpadł w alkoholizm

  Przez Pottera wpadł w alkoholizm

  Daniel Radcliffe, po zakończeniu zdjęć do serii filmów o Harrym Potterze, postanowił rzucić alkohol. Aktor przyznaje, że zdał sobie sprawę, iż ma z nim problem już w 2009 roku na planie części o podtytule "Książę Półkrwi".
 • Jak wpadła na bliźniaka?

  Jak wpadła na bliźniaka?

  Miała zostać dentystką, jak babcia. Gdyby Agnieszka Więdłocha trzymała się wyboru, nie oglądalibyśmy jej w "Czasie honoru", ani w... "M jak miłość".
 • "Plebania": Wpadnie w pułapkę?

  "Plebania": Wpadnie w pułapkę?

  Co się kryje za napadem na plebanię? Czy to tylko wyczyn zwolnionego z więzienia kryminalisty? A może ktoś intryguje przeciw księdzu?
 • "Polański wpadł w pułapkę"

  "Polański wpadł w pułapkę"

  Włoski reżyser i aktor Michele Placido uważa, że Roman Polański "wpadł w pułapkę", a jego zatrzymanie w sobotę w Zurychu "było czynem niestosownym, jeśli nie nielegalnym" - pisze w środę dziennik "La Repubblica".
 • Dlaczego Polański wpadł?

  Dlaczego Polański wpadł?

  Fakt, że Romana Polańskiego aresztowano dopiero teraz, mimo iż poprzednio wielokrotnie bywał w Szwajcarii, wywołuje podejrzenia co do ukrytych motywów ścigającej go prokuratury - pisze wtorkowy "New York Times".
 • Zanussi: Nikt na to nie wpadł

  Zanussi: Nikt na to nie wpadł

  W najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego spotkają się bohaterowie jego wcześniejszych produkcji. - Nikt czegoś podobnego nie robił - chwali się reżyser w rozmowie z INTERIA.PL.
 • "Na Wspólnej": Wpadł w nałóg

  "Na Wspólnej": Wpadł w nałóg

  Problem z alkoholem w rodzinie Hofferów wraca jak bumerang. Tym razem jednak nie chodzi o Romana (Waldemar Obłoza), a jego syna Kamila (Kazimierz Mazur).