wózek inwalidzki

Artykuły - Wózek inwalidzki (24)

 • Wózek inwalidzki wyposażony w miotacz ognia

  Wózek inwalidzki wyposażony w miotacz ognia

  Pewien konstruktor stworzył oryginalne urządzenie łączące wózek inwalidzki z miotaczem ognia.
 • Wózek inwalidzki dla wybranych, czyli limity NFZ

  Wózek inwalidzki dla wybranych, czyli limity NFZ

  Dostępność wyrobów wspomagających kurację jest uzależniona od zamożności pacjenta. Brakuje nadzoru nad bezpieczeństwem i jakością. NFZ wydaje więcej na wyroby medyczne, ale jego koszty nie rosną tak szybko. Limity finansowania przez NFZ w wielu przypadkach od lat pozostają niezmienione.
 • Na wózku też można być piękną!

  Na wózku też można być piękną!

  Makijaż, fryzura, biżuteria, czasami tatuaż lub ekstrawagancka stylizacja - tak jak wszystkie kobiety, one też chcą czuć się piękne, choć niektórym z nich trudno jest uwierzyć w to, że mogą. To właśnie dla nich fundacja "Jedyna taka" już po raz drugi organizuje wybory Miss Polski na wózku.
 • Bezduszny złodziej. Ukradł wózek inwalidzki

  Bezduszny złodziej. Ukradł wózek inwalidzki

  Do wyjątkowo bulwersującej kradzieży doszło pod koniec marca w jednym z bloków przy ul. Odlewniczej w Lublinie. Nieznany sprawca ukradł tam z klatki schodowej wózek inwalidzki. Poszkodowana kobieta ma teraz problem z poruszaniem się. O sprawie informuje policja.
 • Doktorant z Wrocławia skonstruował wózek inwalidzki sterowany oddechem

  Doktorant z Wrocławia skonstruował wózek inwalidzki sterowany oddechem

  ​Ruch głowy i mocne dmuchnięcie powietrza w rurkę wystarczą, by poruszać się wózkiem inwalidzkim skonstruowanym przez doktoranta Politechniki Wrocławskiej - Marcina Skórę. Teraz swój wynalazek dopracowuje, by był intuicyjny i bezawaryjny.
 • Gwiazdy na wózkach inwalidzkich. Zobacz klip

  Gwiazdy na wózkach inwalidzkich. Zobacz klip

  Do sieci trafił już najnowszy teledysk rapera Dizzee Rascala z gościnnym udziałem wokalisty Robbiego Wiliamsa. Trzeba przyznać, że scenariusz klipu "Goin' Crazy" jest niecodzienny.
 • Wózek inwalidzki, który pokona przeszkody i schody

  Wózek inwalidzki, który pokona przeszkody i schody

  Japońska firma Chiba Institute of Technology opracowała wózek inwalidzki następnej generacji, który świetnie poradzi sobie z nierównym terenem i schodami.
 • Leigh Adams do końca życia na wózku inwalidzkim

  Leigh Adams do końca życia na wózku inwalidzkim

  Były wicemistrz świata w jeździe na żużlu, przez wiele lat związany z Unią Leszno, Australijczyk Leigh Adams nadal znajduje się w stanie krytycznym i prawdopodobnie do końca życia pozostanie na wózku inwalidzkim. To wynik wypadku, któremu uległ w czerwcu.
 • Jechał autostradą na wózku inwalidzkim

  Policja na południu Niemiec zatrzymała 83-letniego mężczyznę, który jechał autostradą na swoim elektrycznym wózku inwalidzkim.

Filmy - Wózek inwalidzki (2)