wóz

Artykuły - Wóz (49)

 • Jeżeli kupisz nasz wóz, poleci na ciebie każda fajna laska

  Jeżeli kupisz nasz wóz, poleci na ciebie każda fajna laska

  Jak zachęcić nabywców do nowego smaku chipsów? Najlepiej pokazując, jak zmysłowo chrupie je piękna, długonoga blondynka.
 • Wszczęto śledztwo w sprawie śmierci Morosiniego

  Wszczęto śledztwo w sprawie śmierci Morosiniego

  Prokuratura w Pescarze wszczęła śledztwo w sprawie śmierci piłkarza Livorno Piermario Morosiniego. Celem jest zbadanie, czy wpływ na tę tragedię miało opóźnienie przyjazdu karetki. Nie mogła ona dostać się na stadion, bo drogę blokował pusty wóz policyjny.
 • Wenta: Wóz z igrzyskami jeszcze nam nie odjechał

  Wenta: Wóz z igrzyskami jeszcze nam nie odjechał

  Wóz z igrzyskami jeszcze nam nie odjechał. Spokojnie czekamy na niedzielny mecz z Hiszpanią - powiedział trener reprezentacji Polski w piłce ręcznej Bogdan Wenta, po zremisowanym 25-25 meczu z Serbią w turnieju eliminacji olimpijskich w Alicante.
 • Woziły ziemniaki, teraz wożą ludzi...

  Woziły ziemniaki, teraz wożą ludzi...

  Busy przewożące pasażerów są zagrożeniem na polskich drogach - wynika z informacji Inspekcji Transportu Drogowego przedstawionej podczas posiedzenia sejmowej komisji infrastruktury.
 • Rządowa limuzyna, czyli auto do wożenia buraków...

  Rządowa limuzyna, czyli auto do wożenia buraków...

  Ostatnio na jednym z serwisów ogłoszeniowych pojawił się saab 9-5 w wersji vector, którego poprzednim właścicielem było Prawo i Sprawiedliwość.
 • Zatrzymano mężczyzn, którzy podpalili wóz transmisyjny TVN

  Zatrzymano mężczyzn, którzy podpalili wóz transmisyjny TVN

  Stołeczna Policja zatrzymała dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za podpalenie wozu transmisyjnego TVN w czasie zamieszek 11 listopada w stolicy - dowiedział się dziennikarz RMF FM Roman Osica. Obydwaj to mieszkańcy Warszawy.
 • Walczy na ringu i ozdabia samochody

  24-letni bokser z Rudy Śląskiej Remigiusz Wóz łączy pasję sportową i artystyczną. Trenuje w siemianowickiej grupie zawodowej, a na co dzień wykonuje prace plastyczne, m.in. na samochodach.
 • Po zamieszkach: Straty policji - ponad 250 tys. zł, TVN - ok. 2 mln zł

  Po zamieszkach: Straty policji - ponad 250 tys. zł, TVN - ok. 2 mln zł

  Na ponad 250 tys. zł wstępnie oszacowano straty policji po zamieszkach podczas Święta Niepodległości - poinformowała Komenda Stołeczna Policji. Z kolei TVN, któremu spalono m.in. wóz transmisyjny, stracił w piątek ok. 2 mln zł.
 • Pożar u Niemców

  Pożar u Niemców

  Od niepamiętnych czasów Niemcy będą oglądać reklamy gospodarza, a nie sponsorów reprezentacji Niemiec. Spłonął wóz niemieckiej firmy producenckiej, który miał przeprowadzić transmisję spotkania w technologii HD dla stacji ZDF.
 • Tusk, nasz chłopiec do bycia

  Na stację benzynową podjechał samochód. Nie jakiś zwyczajny, ale samochód - dyskoteka. Wóz jak wóz, ale kolumny głośnikowe w środku prima sort. Łup-łup-łup-łup, aż cała stacja zaczęła drżeć rytmicznie od dobywających się z głębi pojazdu dźwięków.