WORD

Artykuły - WORD (95)

 • Microsoft Word otrzymał transkrypcję plików audio

  Microsoft Word otrzymał transkrypcję plików audio

  Zapowiadana od jakiegoś czas funkcja, wreszcie trafia do popularnego edytora tekstu. Funkcjonalność pozwoli uniknąć czasochłonnego przepisywania.
 • PiS do Nowaka: Trzeba się zająć "bałaganem" w WORD

  PiS do Nowaka: Trzeba się zająć "bałaganem" w WORD

  Poseł PiS Bogdan Rzońca zaapelował do ministra transportu Sławomira Nowaka, by zajął się "bałaganem" w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego (WORD). Według posła, w ośrodkach są różne standardy przeprowadzania egzaminu na prawo jazdy, różne bazy pytań i poziom jakości usług.
 • Fyrstenberg i Matkowski wciąż czwartą parą ATP "Doubles Race"

  Polscy tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski utrzymali czwartą pozycję w rankingu ATP "Doubles Race". Tuż za nimi są Łukasz Kubot z Austriakiem Oliverem Marachem. Oba deble walczą o miejsca turnieju Word Tour Finals w Londynie (21-28 listopada).
 • Fyrstenberg i Matkowski czwartą parą ATP "Doubles Race"

  Fyrstenberg i Matkowski czwartą parą ATP "Doubles Race"

  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski awansowali z siódmej na czwartą pozycję w rankingu ATP "Doubles Race". Polscy tenisiści mają 3370 punktów i są blisko występu w kończącym sezon turnieju Word Tour Finals w Londynie (21-28 listopada).
 • Jakie dokumenty w TVP?

  Jakie dokumenty w TVP?

  We wrześniu telewizja TVP Info wyemituje sporo polskich i zagranicznych dokumentów, wśród nich m.in. filmy o ataku na wieże Word Trade Centre.
 • Zamiana akcji imiennych uprzywilejowanych na akcje zwykłe na okaziciela

  Zarząd Grupy ADV S.A. z siedzibą w Gdyni informuje, iż działając na wniosek akcjonariusza Wynn Word Media Limited dysponującego 1.821.415 akcji imiennych uprzywilejowanych serii A o jednostkowej wartości nominalnej 0,1 zł każda, w dniu 11 sierpnia 2010 roku podjął uchwałę nr 1/08/2010 o zamianie 1.821.415 akcji imiennych uprzywilejowanych w głosach 2 do 1 serii A na akcje zwykłe na okaziciela. Akcje, o których mowa powyżej są w pełni opłacone oraz nie są akcjami tak zwanymi aportowymi, o których
 • Nowa gwiazda w "Dexterze"

  Nowa gwiazda w "Dexterze"

  Jak informuje TVGuide, w nadchodzącym sezonie "Dextera" pojawi się gościnnie Kate Moennig, znana z serialu "The L Word".
 • Adv.pl S.A. nabycie akcji emitenta

  Zarząd Adv.pl S.A. informuje, iż w dniu 21.04.2010 otrzymał zawiadomienie o zwarciu umów zakupu 16210 akcji Spółki przez firmę Wynn Word Media Limited. Po nabyciu akcji inwestor posiadać będzie 1 821 415 akcji imiennych serii A, co stanowić będzie 26,02% kapitału zakładowego Spółki i 30,36 % ogólnej liczby głosów. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 i § 6 ust. 3 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 ma
 • Adv.pl S.A. nabycie akcji emitenta

  Zarząd Adv.pl S.A. informuje, iż w dniu 15.03.2010 otrzymał zawiadomienie o zwarciu umów zakupu 1 805 205 akcji Spółki przez firmę Wynn Word Media Limited. Przejście praw z akcji nastąpi z chwilą zapłaty ceny. Po nabyciu akcji inwestor posiadać będzie 1 805 205 akcji imiennych serii A, co stanowić będzie 25,79% kapitału zakładowego Spółki i 30,09 % ogólnej liczby głosów. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 i § 6 ust. 3 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papie