Wonder

Artykuły - Wonder (68)

 • Między ziemią a niebem

  Między ziemią a niebem

  Przywiozłam ze sobą wykwintnych masażystów duszy - powiedziała Anita Lipnicka, przedstawiając towarzyszących jej muzyków na początku koncertu promującego płytę "Hard Land of Wonder" w Filharmonii Krakowskiej. Dusze zostały przez nich dokładnie wymasowane, a wokalistka zabrała publiczność w nostalgiczną wycieczkę między ziemią a niebem.
 • Anita Lipnicka zaprasza na koncert

  Anita Lipnicka zaprasza na koncert

  "Hard Land Of Wonder", solowy album Anity Lipnickiej, szybko uzyskał status Złotej Płyty. Warto posłuchać utworów z tej płyty na żywo. Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na koncert w Krakowie 22 kwietnia.
 • Gwiazdy pomagają Haiti

  Gwiazdy pomagają Haiti

  Ponad 58 mln dolarów przyniosła dotąd akcja "Nadzieja dla Haiti" ("Hope for Haiti Now"), w której wzięło udział ponad 100 aktorów, muzyków i innych gwiazd. Jednym z pomysłodawców dwugodzinnego teletonu (telewizyjnego maratonu) był aktor George Clooney, a apele o pomoc wygłosili m.in. Julia Roberts, Steven Spielberg i Stevie Wonder.
 • Męki Anity Lipnickiej

  Męki Anity Lipnickiej

  Pierwszy od dziewięciu lat solowy album Anity Lipnickiej, "Hard Land of Wonder", ukazał się 13 listopada. Piosenkarka w rozmowie z portalem INTERIA.PL opowiedziała o tej płycie, "artystycznym niepokoju", jaki odczuwała przy jej tworzeniu, swoim zamiłowaniu do słowa i zmaganiach z pytaniami o sens życia.
 • Lipnicka nas uwodzi

  Lipnicka nas uwodzi

  Anita Lipnicka "Hard Land Of Wonder", EMI
 • Anita Lipnicka zapowiada

  Anita Lipnicka zapowiada

  W sieci pojawiła się filmowa zapowiedź płyty "Hard Land Of Wonder" Anity Lipnickiej.
 • Anita Lipnicka powraca solo

  Anita Lipnicka powraca solo

  Poznaliśmy szczegóły płyty "Hard Land of Wonder", którą Anita Lipnicka powraca do solowej działalności. W pełni anglojęzyczny album ukaże się 13 listopada.
 • Pożegnanie Króla Popu: Łzy i podziękowania

  Pożegnanie Króla Popu: Łzy i podziękowania

  W Staples Center w Los Angeles zakończyła się trwająca ponad 2 godziny publiczna ceremonia pożegnania Michaela Jacksona. "Brak mi słów" - mówił Jermaine Jackson, najstarszy brat Michaela.
 • Zaśpiewają dla Jacksona

  Zaśpiewają dla Jacksona

  Diana Ross, Stevie Wonder, Justin Timberlake i Usher to tylko niektóre gwiazdy, które pojawią się w hali Staples Center w Los Angeles, gdzie odbędzie się publiczne pożegnanie Michaela Jacksona.
 • Znany muzyk w "Tańcu z gwiazdami"

  Znany muzyk w "Tańcu z gwiazdami"

  Nie tylko w Polsce rozrywkowe programy, gdzie znane osoby śpiewają, tańczą czy żonglują przyciąga coraz więcej gwiazd. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami" pojawi się Stevie Wonder.