wola

Artykuły - Wola (534)

 • Autosana chce kupić Huta Stalowa Wola

  Autosana chce kupić Huta Stalowa Wola

  Jest szansa na ratunek dla upadłej fabryki autobusów Autosan w Sanoku. Ofertę kupna Autosanu złożyła Huta Stalowa Wola, wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Tym samym potwierdzają się informacje dziennikarzy RMF FM sprzed kilku tygodni.
 • IKEA otwiera tartak w Stalowej Woli

  IKEA otwiera tartak w Stalowej Woli

  IKEA Industry otwiera tartak w Stalowej Woli, wzmacniając tym samym swój zintegrowany łańcuch wartości w Polsce. Nowy zakład, zwiększający moce produkcyjne firmy, przyczyni się do jej rozwoju oraz wesprze realizację celu, którym jest oferowanie dobrej jakości artykułów wyposażenia wnętrz w przystępnych cenach.
 • Uczczono pamięć mieszkańców stołecznej Woli zamordowanych w powstaniu

  Uczczono pamięć mieszkańców stołecznej Woli zamordowanych w powstaniu

  Złożeniem wieńców, salwą honorową i apelem pamięci oddano w poniedziałek hołd mieszkańcom stołecznej Woli zamordowanym przez Niemców podczas powstania warszawskiego. Uroczystość zorganizowano w ramach obchodów 69. rocznicy powstańczego zrywu.
 • Cichocki: Jest wola podwyżek m.in. dla SG i strażaków w 2013 roku

  Cichocki: Jest wola podwyżek m.in. dla SG i strażaków w 2013 roku

  Szef MSW Jacek Cichocki zapowiedział w piątek w Sejmie, że będzie postulować zapisanie w budżecie na 2013 r. pieniędzy na podwyżki dla strażników granicznych, strażaków, BOR i Służby Więziennej. Jak zaznaczył, taka jest wola polityczna rządu.
 • Swedwood planuje otworzyć fabrykę w Stalowej Woli

  Swedwood planuje otworzyć fabrykę w Stalowej Woli

  Należąca dla koncernu IKEA firma Swedwood planuje uruchomić fabrykę w Stalowej Woli (Podkarpackie). W zakładzie, produkującym płyty meblowe, ma być zatrudnionych ok. 300 osób.
 • Dlaczego silna wola słabnie?

  Dlaczego silna wola słabnie?

  Wraz z upływem czasu człowiekowi coraz trudniej powstrzymać się od zrealizowania pragnień - twierdzą amerykańscy naukowcy.
 • Cywilna część Huty Stalowa Wola zostanie sprzedana Chińczykom

  Cywilna część Huty Stalowa Wola zostanie sprzedana Chińczykom

  Związkowcy z Huty Stalowa Wola podpiszą dziś z chińskim inwestorem umowę dotyczącą pakietu socjalnego. Tym samym otwarta zostanie droga do prywatyzacji cywilnej części przedsiębiorstwa produkującej maszyny budowlane.
 • Zawarcie znaczącej umowy z EXATEL S.A.

  Raport bieżący nr 63/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Wola Info S.A. informuje, iż w dniu 26 października 2010 roku Spółka podpisała z EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie umowę na wdrożenie systemu, dostawę oprogramowania i sprzętu, przeprowadzenie szkoleń oraz świadczenia usług serwisowych. Wartość umowy: 1 791 814 złotych brutto. Termin realizacji umowy: wdrożenie i dostawa oprogramowania i sprzętu oraz szkolenia w termin
 • Uzasadnienie do projektów uchwał na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 9 listopada 2010 roku

  Raport bieżący nr 62/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd WOLA INFO S.A. z siedzibą w Warszawie, w nawiązaniu do raportu nr 58/2010 z dnia 12 października 2010 roku Spółka podaje uzasadnienie do uchwał wskazanych w ogłoszeniu o zwołaniu Walnego Zgromadzenia. Projekty uchwał nr 1 do 3 oraz 6 i 7 dotyczą podstawowych spraw będących przedmiotem obrad walnego zgromadzenia. Uzasadnienie do projektu uchwały nr 4: W wyniku procesu
 • Mierz siły na zamiary, mieszkaj tam, gdzie cię stać

  Mierz siły na zamiary, mieszkaj tam, gdzie cię stać

  Porównanie popytu deklarowanego przez potencjalnych nabywców z faktyczną sprzedażą mieszkań w ostatnim kwartale (III kw. 2010) w Warszawie wg dzielnic daje interesujące wnioski. Nie zawsze udaje się nam zamieszkać tam, gdzie chcielibyśmy.

Filmy - Wola (1)