Wojtek Wolski

Synonimy:
wojciech wolski, Wolski wolski wojtek
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wojtek Wolski (436)

 • Pjongczang 2018. Wojtek Wolski: To mój największy sukces w życiu!

  Pjongczang 2018. Wojtek Wolski: To mój największy sukces w życiu!

  - Obudziłem się dziś rano i pomyślałem: "Może ta porażka z Niemcami się nie zdarzyła? Może ten mecz jest dopiero przed nami?". Później jednak skoncentrować się na walce o brąz. I udało się! Mamy medal, to mój największy sukces w życiu - cieszył się w rozmowie z nami napastnik hokeistów Kanady Wojtek Wolski.
 • Pjongczang 2018. Czechy - Kanada 4-6 w meczu o brązowe medale

  Pjongczang 2018. Czechy - Kanada 4-6 w meczu o brązowe medale

  Ekipa "Klonowego Liścia" odbudowała się mentalnie po porażce z Niemcami w półfinale turnieju hokeistów. Kanadyjczycy zasłużenie pokonali Czechów 6-4 i zdobyli brązowe medale. Szóstą bramkę dla nich strzelił urodzony w Zabrzu Wojtek Wolski.
 • Pjongczang 2018. Wolski: W półfinale nie ma słabeuszy

  Pjongczang 2018. Wolski: W półfinale nie ma słabeuszy

  - Na igrzyskach każdy mecz jest zacięty, nawet Korea długo się trzymała w meczu z Finami. O zwycięstwie decydują szczegóły: jedna przewaga liczebna, jeden błąd, niesamowita interwencja bramkarza. Musisz być gotowy na każdą zmianę, na każde wyjście na lód - powiedział nam napastnik Kanady o polskich korzeniach Wojtek Wolski po awansie do półfinału IO.
 • Pjongczang 2018. Kanada - Finlandia 1-0 w ćwierćfinale hokeistów

  Pjongczang 2018. Kanada - Finlandia 1-0 w ćwierćfinale hokeistów

  W hicie ćwierćfinału turnieju olimpijskiego hokeistów emocji nie brakowało do samego końca. Kanada z Wojtkiem Wolskim w składzie pokonała skromnie Finów 1-0 i pojutrze zmierzy się z Niemcami.
 • Pjongczang 2018. Wolski: Jeśli żona mnie puści, to wrócę do Polski

  Pjongczang 2018. Wolski: Jeśli żona mnie puści, to wrócę do Polski

  - Jeśli tylko czas pozwoli i żona mnie puści, to znowu przyjadę do Polski szkolić hokejowy narybek - zapowiada hokeista Kanady Wojtek Wolski, który wykorzystał dzisiaj rzut karny, ale jego ekipa i tak uległa po karnych Czechom 2-3.
 • Pjongczang 2018. Kanada - Czechy 2-3 po karnych

  Pjongczang 2018. Kanada - Czechy 2-3 po karnych

  Nawet grając bez zawodników NHL w składzie Kanadyjczycy i Czesi stworzyli hokejową ucztę. Wygrali ją po karnych nasi południowi sąsiedzi.
 • Pjongczang 2018. Wolski: Będę opowiadał o tym meczu wnukom!

  Pjongczang 2018. Wolski: Będę opowiadał o tym meczu wnukom!

  - Wygraliśmy 5-1, strzeliłem dwa gole, a na trybunach wspierało mnie 11 członków mojej rodziny. Ten mecz zapamiętam do końca życia, będą chwalił się nim wnukom - powiedział naszemu wysłannikowi do Korei Michałowi Białońskiemu urodzony w Polsce hokeista Kanady Wojtek Wolski, po wygranej 5-1 nad Szwajcarią, podczas IO w Kwandong Hockey Center.
 • Pjongczang 2018. Szwajcaria - Kanada 1-5, dwie bramki Wojtka Wolskiego

  Pjongczang 2018. Szwajcaria - Kanada 1-5, dwie bramki Wojtka Wolskiego

  Hokeiści Kanady pokonali reprezentację Szwajcarii 5-1 (2-0, 2-0, 1-1) w pierwszym meczu grupy A turnieju olimpijskiego w Pjongczangu. Dwie bramki dla Kanadyjczyków strzelił urodzony w Zabrzu Wojtek Wolski.
 • Pjongczang 2018. Olimpijscy herosi III. Wojtek Wolski – człowiek z mocnym kręgosłupem

  Pjongczang 2018. Olimpijscy herosi III. Wojtek Wolski – człowiek z mocnym kręgosłupem

  Wojtek Wolski i jego długa droga z Zabrza, gdzie się urodził i przeżył dwa lata, do olimpijskiej reprezentacji Kanady w hokeju na lodzie, to jedna z najbardziej intrygujących opowieści w Pjongczangu. Dziś Kanada, z nim w składzie, rozpocznie turniej meczem ze Szwajcarią o 13:10 polskiego czasu. Transmisja w Eurosporcie.
 • Pjongczang 2018. Wojtek Wolski: Myślałem, że jestem sparaliżowany

  Pjongczang 2018. Wojtek Wolski: Myślałem, że jestem sparaliżowany

  Nasz hokeista Wojtek Wolski wrócił do wielkiego sportu po koszmarnym wypadku. Na igrzyskach w Pjongczangu powalczy o medal, ale z reprezentacją Kanady.

Filmy - Wojtek Wolski (15)