Wojtek Wolski

Synonimy:
wojciech wolski, Wolski wolski wojtek
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wojtek Wolski (239)

 • Hokej. Gol i asysta Wojtka Wolskiego w debiucie w Ocelarzi Trzyniec

  Hokej. Gol i asysta Wojtka Wolskiego w debiucie w Ocelarzi Trzyniec

  Świetny debiut w HC Ocelarzi Trzyniec zaliczył Wojtek Wolski, który po rajdzie przez pół lodowiska zdobył zwycięskiego gola w dogrywce przeciwko HC Energie Karlowe Wary. Nowy kolega klubowy Arona Chmielewskiego odnotował także asystę.
 • Hokej. Wojtek Wolski zawodnikiem Ocelarzi Trzyniec

  Hokej. Wojtek Wolski zawodnikiem Ocelarzi Trzyniec

  Wojtek Wolski znalazł nowy klub. 33-letni skrzydłowy od nowego roku będzie reprezentował barwy HC Ocelarzi Trzyniec. Kanadyjski hokeista polskiego pochodzenia występował w Pucharze Spenglera w ekipie Ambri-Piotta i zagrał przeciwko Aronowi Chmielewskiemu, który jest zawodnikiem Ocelarzi od 2014 roku.
 • Ocelarzi Trzyniec z Chmielewskim w finale Pucharu Spenglera

  Ocelarzi Trzyniec z Chmielewskim w finale Pucharu Spenglera

  Mistrzowie Czech Ocelarzi Trzyniec sprawili miłą niespodziankę, pokonując HC Ambri-Piotta 3-2 po dogrywce w półfinale hokejowego 93. edycji turnieju o Puchar Spenglera. Na lodzie doszło do starcia dwóch Polaków - Arona Chmielewskiego i Wojtka Wolskiego, który grał w pierwszym ataku Szwajcarów.
 • Pjongczang 2018. Wojtek Wolski: To mój największy sukces w życiu!

  Pjongczang 2018. Wojtek Wolski: To mój największy sukces w życiu!

  - Obudziłem się dziś rano i pomyślałem: "Może ta porażka z Niemcami się nie zdarzyła? Może ten mecz jest dopiero przed nami?". Później jednak skoncentrować się na walce o brąz. I udało się! Mamy medal, to mój największy sukces w życiu - cieszył się w rozmowie z nami napastnik hokeistów Kanady Wojtek Wolski.
 • Pjongczang 2018. Czechy - Kanada 4-6 w meczu o brązowe medale

  Pjongczang 2018. Czechy - Kanada 4-6 w meczu o brązowe medale

  Ekipa "Klonowego Liścia" odbudowała się mentalnie po porażce z Niemcami w półfinale turnieju hokeistów. Kanadyjczycy zasłużenie pokonali Czechów 6-4 i zdobyli brązowe medale. Szóstą bramkę dla nich strzelił urodzony w Zabrzu Wojtek Wolski.
 • Pjongczang 2018. Wolski: W półfinale nie ma słabeuszy

  Pjongczang 2018. Wolski: W półfinale nie ma słabeuszy

  - Na igrzyskach każdy mecz jest zacięty, nawet Korea długo się trzymała w meczu z Finami. O zwycięstwie decydują szczegóły: jedna przewaga liczebna, jeden błąd, niesamowita interwencja bramkarza. Musisz być gotowy na każdą zmianę, na każde wyjście na lód - powiedział nam napastnik Kanady o polskich korzeniach Wojtek Wolski po awansie do półfinału IO.
 • Pjongczang 2018. Kanada - Finlandia 1-0 w ćwierćfinale hokeistów

  Pjongczang 2018. Kanada - Finlandia 1-0 w ćwierćfinale hokeistów

  W hicie ćwierćfinału turnieju olimpijskiego hokeistów emocji nie brakowało do samego końca. Kanada z Wojtkiem Wolskim w składzie pokonała skromnie Finów 1-0 i pojutrze zmierzy się z Niemcami.
 • Pjongczang 2018. Wolski: Jeśli żona mnie puści, to wrócę do Polski

  Pjongczang 2018. Wolski: Jeśli żona mnie puści, to wrócę do Polski

  - Jeśli tylko czas pozwoli i żona mnie puści, to znowu przyjadę do Polski szkolić hokejowy narybek - zapowiada hokeista Kanady Wojtek Wolski, który wykorzystał dzisiaj rzut karny, ale jego ekipa i tak uległa po karnych Czechom 2-3.
 • Pjongczang 2018. Kanada - Czechy 2-3 po karnych

  Pjongczang 2018. Kanada - Czechy 2-3 po karnych

  Nawet grając bez zawodników NHL w składzie Kanadyjczycy i Czesi stworzyli hokejową ucztę. Wygrali ją po karnych nasi południowi sąsiedzi.
 • Pjongczang 2018. Wolski: Będę opowiadał o tym meczu wnukom!

  Pjongczang 2018. Wolski: Będę opowiadał o tym meczu wnukom!

  - Wygraliśmy 5-1, strzeliłem dwa gole, a na trybunach wspierało mnie 11 członków mojej rodziny. Ten mecz zapamiętam do końca życia, będą chwalił się nim wnukom - powiedział naszemu wysłannikowi do Korei Michałowi Białońskiemu urodzony w Polsce hokeista Kanady Wojtek Wolski, po wygranej 5-1 nad Szwajcarią, podczas IO w Kwandong Hockey Center.

Filmy - Wojtek Wolski (15)