Sport - wody

Artykuły - Wody (25)

 • Hala Olivia potrzebuje kolejnego remontu

  Hala Olivia potrzebuje kolejnego remontu

  Gdański hokej jest w zapaści. Po wygaśnięciu umowy ze sponsorem tytularnym, klub wpadł w wielkie problemy finansowe. Na dodatek obiekty, na których zespół ma grać i trenować, przedstawiają opłakany obraz. Redakcja portalu stoczniowiec.gda.pl poprosiła nas o to, aby sprawę nagłośnić.
 • Kubica: Wściekły? To nie ja

  Kubica: Wściekły? To nie ja

  Oficjalny serwis Formuły 1 w swoim cyklu wywiadów, ujawniających sekrety mistrzów kierownicy, zadał tym razem niestandardowe pytania Robertowi Kubicy. Z odpowiedzi wynika na przykład, że Robert nie pije kawy i boi się głębokiej wody.
 • Prezes PZP: Będą nowoczesne obiekty

  Prezes Polskiego Związku Pływackiego Krzysztof Usielski zapowiada, że w ciągu trzech lat powstaną cztery nowoczesne obiekty 50-metrowe. Z kolei już we wrześniu w Szczecinie nastąpi otwarcie areny przyszłorocznych mistrzostw Europy na krótkim basenie.
 • Mecz Warta - Znicz w kałużach wody

  Mecz Warta - Znicz w kałużach wody

  Kuriozalny mecz w pierwszej lidze w Poznaniu - Warta Poznań na wodzie, niczym Polska na mundialu w 1974 roku w półfinale z RFN, zagrała ze Zniczem Pruszków.
 • Zmarł Capilla, mistrz olimpijski w skokach do wody

  W wieku 81 lat zmarł Meksykanin Joaquin Capilla, zdobywca złotego medalu igrzysk olimpijskich w Melbourne w 1956 roku w skokach do wody z wieży. Przyczyną zgonu, według żony Carmen, było zatrzymanie akcji serca.
 • Holyfield pobił żonę, bo woda była za zimna

  Holyfield pobił żonę, bo woda była za zimna

  Jeden z najlepszych pięściarzy ostatnich 25 lat, Evander Holyfield stanie przed sądem za pobicie żony. Do sprzeczki byłego mistrza świata wagi ciężkiej z małżonką doszło z powodu...braku ciepłej wody w ich posiadłości.
 • Sebastian Świderski: Nie znoszę wody

  Sebastian Świderski: Nie znoszę wody

  Sebastian Świderski wraca do pełnej sprawności po ciężkiej kontuzji zerwania ścięgna Achillesa, której nabawił się niemal pół roku temu.
 • Tor tonie w wodzie, finał Ekstraligi znów zagrożony

  Przez ciągłe opady deszczu tor w Zielonej Górze nadal nie nadaje się do jazdy. Część jest przykryta folią, a część ubita, by nie absorbowała wody. W niedzielę ma się tu odbyć dwukrotnie już przekładany pierwszy mecz finałowy żużlowej ekstraligi pomiędzy miejscowym Falubazem i Unibaksem Toruń.
 • Kadra w RPA: Uwaga rekin!

  Kadra w RPA: Uwaga rekin!

  Poniedziałkowy trening reprezentacji Polski w Republice Południowej Afryki przejdzie do historii, jako jeden z bardziej mokrych. Leo Beenhakker zabrał kadrowiczów na plażę obok hotelu, gdzie na brzegu oceanu odbyły się zajęcia.
 • Siatkarski klan Jaroszów

  W siatkówkę grał dziadek Zbigniew Jarosz, tradycje kontynuował syn Maciej z bardzo dobrym skutkiem. Został trzykrotnym wicemistrzem Europy i z Gwardią Wrocław zdobył trzy razy mistrzostwo Polski. Pałeczkę przejął starszy wnuk Marcin.