włodawa

Synonimy:
Włodawie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Włodawa (4)

 • Włodawa: Rozpylono gaz w szkole. 15 osób w szpitalu

  Włodawa: Rozpylono gaz w szkole. 15 osób w szpitalu

  Policjanci ustalają osobę, która rozpyliła gaz w jednej ze szkół we Włodawie. Bezpośrednio po zdarzeniu 15 osób trafiło do szpitala – podaje serwis Lublin 112.
 • 3,5-metrowy pyton na plaży nad Jeziorem Białym

  3,5-metrowy pyton na plaży nad Jeziorem Białym

  ​Plażowicze znad Jeziora Białego (woj. lubelskie) wypoczywali nad wodą w egzotycznym towarzystwie. Dwóch mężczyzn postanowiło przynieść ze sobą na plażę 3,5-metrowego pytona.
 • Boska instrukcja obsługi życia

  Boska instrukcja obsługi życia

  - W życiu chodzi o to, by kochać. I dać miłość. Miłość, która jest nie tylko emocją, uczuciem, ale również wyborem. Jest również pracą, po to, by ta miłość mogła wzrastać. Nie żyjemy w świecie neutralnym - jeżeli ja jestem egoistą i inni są tacy, to ta miłość potrzebuje pielęgnacji - mówi o. Stanisław Jarosz w rozmowie z INTERIA.PL.
 • Zmiany w organach

  Zarząd "Eldorado" S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 3/04 podaje informacje dotyczące powołanego Członka Rady Nadzorczej Pana Ireneusza Zięby: 1. Wiek: 42 lata. 2. Wykształcenie wyższe - Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej na Wydziale Ekonomicznym. Przebieg pracy zawodowej: 1987 - 1989 Urząd Miejski w Chełmie, z-ca Kierownika USC a następnie z-ca kierownika Wydziału Geodezji i Gospodarki Gruntami. 1991 - 1995 Urząd Miejski we Włodawie, Kierownik Wydziału Ogólnego. 1995 - 2003