włamanie

Artykuły - Włamanie (87)

Filmy - Włamanie (9)

 • Przyłapana! Koza włamała się do domu

  Wyobraźcie sobie minę właścicieli tego uroczego domku w Sullivan w Ohio, gdy po powrocie w łazience znaleźli… kozę. Po obejrzeniu nagrań z kamerki okazało się, że zwierzę najzwyczajniej w świecie włamało się na ich posesję! Koza wybiła szyby w drzwiach i postanowiła zrobić inspekcję na posiadłości Keathleysów. Na szczęście znalazł się i właściciel zwierzaka z pobliskiej farmy. Koza bezpiecznie trafiła, tym razem do swojego, domu. (STORYFUL/x-news)
 • Widowiskowy napad na sklep w Australii. Napastnicy rozbili witrynę łomem

  Grupa uzbrojonych napastników napadła na sklep z elektroniką w Booragoon w zachodniej Australii. Napastnicy wybili szybę sklepu za pomocą łomu i wynieśli z niego sprzęt elektroniczny o wartości przekraczającej 300 tys. Dolarów. Policja udostępniła nagranie z monitoringu, aby uzyskać pomoc w złapaniu złodziei. (STORYFUL/x-news)
 • Usłyszeli dziwne dźwięki z pokoju obok. Okazało się, że...

  Rodzina siedząc wspólnie przy stole usłyszała z pokoju obok jakieś dźwięki. Od razu ruszyli sprawdzić co jego tego przyczyną. Okazało się, że do domu "wpadł" renifer.
 • Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

  Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem? Czy pies może obronić posesję? - Pies nie stanowi zabezpieczenia albo udaje, że nie widzi złodzieja - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Elvis, prowadzący program "Złodzieje". Jakie są metody złodzieja na wejście do domu? (Dzień Dobry TVN/x-news)