Władimir Putn

Artykuły - Władimir Putn (9)

 • Władimir Putin korzysta z przestarzałej wersji Windowsa

  Władimir Putin korzysta z przestarzałej wersji Windowsa

  Jak donosi rosyjski portal Open Media, prezydent Rosji Władimir Putin wciąż korzysta z Windowsa XP. System ten nie jest wspierany już od ponad 5 lat.
 • MŚ Rosja 2018. Władimir Putin weźmie udział w ceremonii losowania grup

  MŚ Rosja 2018. Władimir Putin weźmie udział w ceremonii losowania grup

  Prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział swoją obecność na ceremonii losowania grup piłkarskich mistrzostw świata, które w przyszłym roku odbędą się w tym kraju. Uroczystość odbędzie się w piątek na Kremlu.
 • MŚ 2018. Rosja zaostrzyła kary dla kibiców

  MŚ 2018. Rosja zaostrzyła kary dla kibiców

  Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał ustawę zaostrzającą kary dla kibiców naruszających przepisy prawa podczas meczów piłkarskich. Nowelizację przygotowano przed mistrzostwami świata, które w 2018 roku odbędą się w tym kraju.
 • MŚ 2018: rekordowa liczba zgłoszeń na wolontariuszy

  MŚ 2018: rekordowa liczba zgłoszeń na wolontariuszy

  Ponad 150 tysięcy zgłoszeń wpłynęło już do komitetu organizacyjnego piłkarskich mistrzostw świata 2018 w Rosji. Spośród nich zostanie wybrana grupa 15 tys. wolontariuszy, którzy będą pomagać uczestnikom turnieju, kibicom i dziennikarzom.
 • Władimir Putin już po rozmowie z nową premier Wielkiej Brytanii

  Władimir Putin już po rozmowie z nową premier Wielkiej Brytanii

  Prezydent Rosji Władimir Putin przeprowadził pierwszą rozmowę telefoniczną z Theresą May, nową premier Wielkiej Brytanii. Służba prasowa Kremla poinformowała, że rozmowa odbyła się z inicjatywy strony brytyjskiej
 • Ził 4112R Putina na sprzedaż!

  Ził 4112R Putina na sprzedaż!

  Superluksusowa limuzyna produkcji rosyjskiej, którą miał jeździć prezydent Władimir Putin.
 • Przetasowania na arenie międzynarodowej: Koniec hegemonii Zachodu, wzrost znaczenia Rosji

  Przetasowania na arenie międzynarodowej: Koniec hegemonii Zachodu, wzrost znaczenia Rosji

  Inicjatywę w kształtowaniu ładu międzynarodowego przejmują nowe siły: Chiny, Indie, Rosja, ale także Iran, Turcja czy Arabia Saudyjska. Bez porozumienia się mocarstw i podjęcia przez nich współpracy, niemożliwe będzie skuteczne przeciwstawienie się tzw. Państwu Islamskiemu. Nieuniknione jest zbliżenie Zachodu i Rosji. O zmianach układu sił na arenie międzynarodowej rozmawiamy z prof. Stanisławem Bieleniem z UW i prof. Michałem Chorośnickim z UJ.
 • Elton John: Telefon od Putina był żartem?

  Elton John: Telefon od Putina był żartem?

  Elton John, który publicznie wyraził chęć spotkania się z Władimirem Putinem, oznajmił, że prezydent Rosji zadzwonił do niego. Jak się okazało, był to tylko żart znanych rosyjskich prezenterów telewizyjnych.
 • ​Putin: Asad zgadza się na włączenie do rządów "zdrowej opozycji"

  ​Putin: Asad zgadza się na włączenie do rządów "zdrowej opozycji"

  Prezydent Syrii Baszar el-Asad dopuszcza możliwość przeprowadzenia w swoim kraju przedterminowych wyborów parlamentarnych i włączenia opozycji do władzy - powiedział w piątek prezydent Rosji Władimir Putin podczas forum ekonomicznego we Władywostoku.