wioślarstwo

Artykuły - Wioślarstwo (184)

Filmy - Wioślarstwo (6)

• Magdalena Fularczyk-Kozłowska: Na sukces pracowałam 16 lat

W mojej wioślarskiej karierze blisko siedemnaście lat nie było usłane różami. Było mi bardzo ciężko, ale dziś już wiem, że to wszystko działo się z jakiejś przyczyny. Sukces okupiony cierpieniem, czy to kontuzją czy prywatnymi sprawami, jednak bardziej cieszy i jest taki bardziej wartościowy – powiedziała Magdalena Fularczyk-Kozłowska, polska wioślarka i złota medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016. O swojej karierze i ciężkiej pracy rozmawiała z nami podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki – Duchowo / Genialnie / Globalnie.To już druga edycja kongresu organizowanego przez Szlachetną Paczkę. Zeszłoroczny, przebiegający pod hasłem „Nowatorskie pomysły na rozwój ciebie i twojego biznesu” zgromadził 350 uczestników, którzy podczas 10 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych dzielili się swoimi doświadczeniami na temat finansów osobistych, związków, biznesu społecznego i motywacji.
  • Fularczyk-Kozłowska i Madaj ze złotem!

Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj zostały mistrzyniami olimpijskimi w dwójkach podwójnych na dystansie 2000 m podczas regat wioślarskich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Na drugim miejscu przypłynęły Brytyjki, a na trzecim Litwinki.To już trzeci medal wywalczony przez "Biało-czerwonych", ale pierwszy złoty!
  • Fularczyk-Kozłowska i Madej ze złotem!

• W końcu! Mamy drugi medal na Igrzyskach w Rio!

Polki w składzie: Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Joanna Leszczynska i Maria Springwald zajęły trzecie miejsce w finale A czwórki podwójnej podczas regat wioślarskich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro i zdobyły drugi medal dla Polski. Wygrały Niemki, a drugie miejsce zajęła Holandia.