wiosenna ramówka Polsatu 2021

Filmy - Wiosenna ramówka Polsatu 2021 (20)

 • Wiosna 2021 - "Ninja Warrior Polska"

  Juras zapowiedział trzecią edycję programu "Ninja Warrior Polska". Co zobaczymy w programie? Skąd motywacja uczestników, by powrócić na tor? Program "Ninja Warrior Polska" od 2 marca, co wtorek o godzinie 20:05, na antenie Polsatu.
 • Wiosna 2021 - "Love Island. Wyspa miłości"

  Karolina Gilon poprowadzi po raz kolejny program "Love Island. Wyspa miłości". Tuż przed wylotem do słonecznej Hiszpanii, zdradziła szczegóły trzeciej edycji. Jak będzie? Pierwszy odcinek z nowej ramówki zobaczycie już w niedzielę 28 lutego o godzinie 20:00. Kolejne odcinki "Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku o godzinie 22:10. Start 1 marca.
 • Wiosna 2021 - Kowalscy kontra Kowalscy

  Katarzyna Kwiatkowska będzie gwiazdą najnowszego serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". W rozmowie z IPLA.TV opowiedziała o przewrotnej fabule programu. Czego mogą spodziewać się widzowie Telewizji POLSAT? Ogromna dawka humoru w dwóch odcinkach serialu od 6 marca w sobotę o godz. 20:05.
 • Wiosna 2021 - "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

  Krzysztof Ibisz o tym, jak pandemia wpłynęła na nagrania "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz jaka będzie wiosenna ramówka Telewizji POLSAT. Jakie nowości przygotowała stacja? Co warto obejrzeć?