Muzyka - william

Artykuły - William (15)

 • Czego słucha książę William?

  Czego słucha książę William?

  Członek brytyjskiej rodziny królewskiej ujawnił, jakie piosenki znajdują się na jego iPodzie.
 • Wrócą, ale bez alkoholu

  Wrócą, ale bez alkoholu

  Kultowa szkocka formacja The Jesus And Mary Chain po raz kolejny łączy siły.
 • Koncert ku czci Diany

  Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.
 • Koncert dla księżnej Diany

  Koncert dla księżnej Diany

  W związku ze zbliżającą się 10. rocznicą śmierci księżnej Diany, jej synowie William i Harry postanowili uczcić ją koncertem z udziałem licznych gwiazd.
 • Britney żoną księcia Williama?

  Britney żoną księcia Williama?

  Obstaw z kim po rozstaniu z Kate Middleton ożeni się 24-letni brytyjski książę!
 • Koncert dla księżny Diany oficjalnie

  Koncert dla księżny Diany oficjalnie

  W 2007 roku odbędzie się koncert poświęcony tragicznie zmarłej księżnie Dianie - to już oficjalna informacja, którą zaanonsowali jej synowie William i Harry. Przedsięwzięcie, w którym udział wezmą gwiazdy światowego formatu, będzie miało miejsce 1 lipca na londyńskim Wembley.
 • Koncert dla księżnej Diany?

  Koncert dla księżnej Diany?

  Książęta William i Harry planują w 2007 roku zorganizować koncert z okazji 10. rocznicy śmierci księżny Diany. Występ miałby odbyć się 1 lipca, na odnowionym stadionie Wembley.
 • Ile dostaniesz stawiając na Ich Troje?

  Ile dostaniesz stawiając na Ich Troje?

  William Hill, słynna brytyjska firma bukmacherska, największe szanse na zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizja Ateny 2006 daje kompozycji "Everything" Anny Vissi, która reprezentuje Grecję. "Follow My Heart" Ich Troje znalazła się - niestety - w ogonie zestawienia.
 • Alice In Chains w "Spodku"!

  Alice In Chains w "Spodku"!

  Formacja Alice In Chains, legenda muzyki grunge, wystąpi 7 czerwca w katowickim "Spodku"! Obok niej zobaczyć będzie można grupy Stone Sour (dowodzona przez Corey'a Taylora, wokalistę Slipknot) i Bloodsimple. Wciąż jeszcze oficjalnie nie potwierdzono, że za mikrofonem stanie William DuVall, znany z koncertowego zespołu Jerry'ego Cantrella, gitarzysty i obecnego lidera Alice In Chains.
 • Beyonce króluje po obu stronach Oceanu

  Beyonce króluje po obu stronach Oceanu

  Beyonce Knowles, znana z amerykańskiej grupy Destiny's Child, ma powody do zadowolenia - zarówno jej solowy album, jak i pochodzący z niego singel, triumfują na listach przebojów w USA i Wielkiej Brytanii. W niedzielę, 6 lipca, wokalistka wystąpiła na koncercie w londyńskim Hyde Parku. Przy okazji wydało się, że jej wielkim fanem jest książę William, potencjalny następca brytyjskiego tronu.