William Hurt

Synonimy:
Hurt William,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - William Hurt (9)

 • William Hurt w "Robin Hoodzie"

  William Hurt w "Robin Hoodzie"

  William Hurt dołączył do obsady filmu "Robin Hood" w reżyserii Ridleya Scotta.
 • William Hurt w "Hulku"

  William Hurt w "Hulku"

  William Hurt ("Historia przemocy") dołączył do obsady filmu "Incredible Hulk"
 • William Hurt zagra u Seana Penna

  William Hurt zagra u Seana Penna

  Zdobywca Oscara William Hurt ("Historia przemocy") oraz Marcia Gay Harden ("Rzeka tajemnic") dołączyli od obsady "Into the Wild" - kolejnego reżyserskiego filmu Seana Penna ("21 gramów", "Tłumaczka") - poinformował "Hollywood Reporetr". Swój udział w "Into the Wild" mają zapewniony Catherine Keener ("Capote") i Vince Vaughn ("Polowanie na druhny").
 • William Hurt prezydentem USA

  William Hurt prezydentem USA

  Znany amerykański aktor William Hurt, nominowany do Oscara za drugoplanową kreację w filmie "Historia przemocy", prowadzi rozmowy w sprawie roli prezydenta Stanów Zjednoczonych w thrillerze "Vantage Point". Film będzie kroniką próby prezydenckiego zamachu, opowiedzianą z pięciu różnych punktów widzenia.
 • Kolejna "czarna" rola Williama Hurta

  Kolejna "czarna" rola Williama Hurta

  William Hurt, nominowany do Oscara za rolę w filmie "Historia przemocy", wystąpi w psychologicznym thrillerze Bruce'a Evansa "Mr. Brooks" - poinformował "Hollywood Reporter". Jego partnerem będzie Kevin Costner ("Tańczący z wilkami", "Z ust do ust").
 • William Hurt w Ohio

  William Hurt w Ohio

  William Hurt ("Osada", "Sztuczna inteligencja" ) wystąpi w dramacie "Beautiful Ohio", który będzie reżyserskim debiutem aktora Chada Lowe'a ("Niewierna"). Aktor zagra męża Hilary Swank ("Za wszelką cenę", "Bezsenność").
 • Hurt zastąpi Sheperda

  Hurt zastąpi Sheperda

  William Hurt ("Osada", "Zagubieni w kosmosie") zagra pastora w filmie "The King". Aktor zastąpi Sama Sheparda ("Helikopter w ogniu", "Kod dostępu"), który kilka dni temu zrezygnował z udziału w tej produkcji.
 • Nowe stany świadomości

  Nowe stany świadomości

  W Hollywood rozpoczęły się przygotowania do realizacji remake'u głośnego filmu Kena Russella z 1980 roku, "Odmienne stany świadomości". Scenariusz nowej wersji "psychodelicznego thrillera" przygotowuje Fernley Phillips.
 • William Hurt walczy z potworami

  William Hurt walczy z potworami

  William Hurt ("Dzieci gorszego boga", "A.I.: Sztuczna inteligencja") dołączył do obsady kostiumowego dreszczowca "The Woods". Film, który przygotowuje dla wytwórni Disney'a M. Night Shyamalan ("Szósty zmysł", "Znaki"), opowiada o niewielkiej społeczności terroryzowanej przez dziwne istoty z z głębi lasów. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się za trzy miesiące.