wiezienia

Artykuły - Wiezienia (423)

 • "Fryzjer" spędzi sześć lat w więzieniu!

  "Fryzjer" spędzi sześć lat w więzieniu!

  Sąd w Hongkongu uznał, że właściciel piłkarskiego klubu z Wielkiej Brytanii - Birmingham City - prał brudne pieniądze w latach 2001-2007. 54-letni Carson Yeung dzisiaj usłyszał wyrok. Groziło mu 14 lat więzienia, spędzi tam jednak "tylko" sześć lat.
 • Trafi do więzienia bo... pozwolił pijanemu prowadzić!

  Precedensowy wyrok we Francji. Po raz pierwszy do więzienia pójdzie mężczyzna, który nie powstrzymał kolegi przed prowadzeniem samochodu po pijanemu.
 • Lil Boosie wyszedł z więzienia

  Lil Boosie wyszedł z więzienia

  Po prawie pięciu latach spędzonych za kratkami z więzienia wyszedł amerykański raper Lil Boosie.
 • Kierowcą ściganego bmw - więzień na przepustce

  Kierowcą ściganego bmw - więzień na przepustce

  Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzewanego o to, że prowadził bmw, które w weekend policjanci ścigali ulicami Łodzi. Okazał się nim więzień na przepustce. Podczas pościgu w zderzeniu radiowozu z mazdą zginął 41-latek, a dwóch policjantów zostało ciężko rannych.
 • Kary więzienia i grzywny za wyłudzanie dopłat do gruntów

  Kary więzienia i grzywny za wyłudzanie dopłat do gruntów

  Na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny skazał w piątek sąd byłego urzędnika Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie Jerzego D. oraz pracownika ARiMR Jarosława G. za wyłudzenie prawie 100 tys. zł dopłat bezpośrednich. Mają też zwrócić pieniądze.
 • Sąd utrzymał wyrok 25 lat więzienia za zabójstwo konkubiny

  Sąd utrzymał wyrok 25 lat więzienia za zabójstwo konkubiny

  Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał wyrok 25 lat więzienia dla Roberta K. skazanego w 2013 roku za uduszenie 34-letniej partnerki i użycie przemocy seksualnej wobec niej. W piątek sąd odrzucił apelację obrońcy mężczyzny, który chciał zmniejszenia wymiaru kary.
 • 12 lat więzienia dla sprawcy tragicznego wypadku po pijanemu

  12 lat więzienia dla sprawcy tragicznego wypadku po pijanemu

  Na karę 12 lat więzienia skazał w czwartek Sąd Rejonowy w Łodzi 33-latka, który prowadząc auto po pijanemu śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych 10-letniego chłopca i 63-letnią kobietę idącą chodnikiem. W chwili wypadku miał ok. 2 promili alkoholu w organizmie.