wietrzenie

Artykuły - Wietrzenie (4)

 • Życie na Ziemi odpowiedzialne za powstanie kontynentów?

  Życie na Ziemi odpowiedzialne za powstanie kontynentów?

  Gdyby na Ziemi nie powstało życie, to praktycznie całą jej powierzchnię zajmowałaby woda – czytamy na łamach serwisu Astrobiology. W jaki sposób organizmy żywe doprowadziły do uformowania się kontynentów?
 • Rozkręca się wietrzenie foteli w spółkach skarbu

  Odejście szefa PGE Tomasza Zadrogi wzmocniło wieści obiegające od kilku dni rynek: czystka czeka kolejne firmy. Według źródła "Pulsu Biznesu" do końca lutego mają zostać przeprowadzone wielkie porządki w czołowych spółkach Skarbu Państwa.
 • Wietrzenie stoczni

  Czterech członków z jedenastoosobowej rady nadzorczej Stoczni Gdynia odwołało w piątek Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - poinformował rzecznik prasowy stoczni, Janusz Wikowski.
 • Wietrzenie urzędów

  Ciepła posadka urzędnika wojewody to już przeszłość. Prawie 1/10 pracowników administracji rządowej czeka przejście do urzędów marszałkowskich i starostów. Stracą stałe angaże i przywileje emerytalne - informuje "Gazeta Prawna".

Filmy - Wietrzenie (1)

 • Jak wywietrzyć dom po karpiu i bigosie?

  Agnieszka Witkowska to autorka bloga o sprzątaniu, która wyjaśniła, jak można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z kuchni. Jak można wykorzystać ocet i pomarańcze? A jak pozbyć się plamy z barszczu? (Dzień Dobry TVN/x-news)