Wiem

Artykuły - Wiem (220)

 • Czy te pajączki są groźne?

  Czy te pajączki są groźne?

  Bywa, że są nie tylko defektem kosmetycznym, ale i problemem zdrowotnym.
 • Rada musi wiedzieć więcej...

  Zgodnie z oczekiwaniami europejski czas kwotowań był bardzo spokojny. Doszło do nieznacznego odbicia na krzywej Bunda, ale niemiecka krzywa nie pozostawała osamotniona w tym (korekcyjnym) ruchu. Wzrosły nieznacznie rentowności francuskiego, austriackiego, czy holenderskiego długu. Dużo mniejsze odbicie widać był na krzywej czeskiej (1,85 proc. z 1,75 proc.), podczas gdy rentowność węgierskich papierów pogłębiła spadki (5,92 proc. z 6,14%).
 • To zaskakujące, że minister nie wiedział o memorandum z Gazpromem

  To zaskakujące, że minister nie wiedział o memorandum z Gazpromem

  "To zaskakujące, że minister skarbu nie wiedział o ustaleniach EuRoPol Gazu z Gazpromem. Najwyraźniej były problemy na łączach. Nie możemy dopuścić, by takie sytuacje zakłóciły relacje na linii Warszawa-Kijów" - mówi w Przesłuchaniu w RMF FM szef komisji spraw zagranicznych i wiceprzewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Odnosząc się do oświadczenia wicepremiera Janusza Piechocińskiego, który chce ujawnienia tajnych instrukcji rządowych na rozmowy z Gazpromem, podkreśla: "Instrukcje rządowe nie powinny być podawane do wiadomości publicznej. Dla mnie ciekawsze są ustalenia samego Piechocińskiego. Chciałbym je poznać".
 • "Kłótnia czy seks? Nie wiem"

  "Kłótnia czy seks? Nie wiem"

  Nie jest sztuką powrócić na scenę i zagrać na sentymencie wiernych fanów, którzy zawsze i wszędzie przyjdą na koncert ulubionego zespołu sprzed lat. Suede, którzy po blisko dekadzie niebytu znów pojawili się na scenie, mieli tego pełną świadomość. Dlatego poza serią świetnie przyjętych występów Brytyjczycy postanowili nagrać pierwszy od 10 lat album, zatytułowany "Bloodsports", który spotkał się z pozytywnym przyjęciem krytyków. - To nas szczerze zaskoczyło - mówi w rozmowie z INTERIA.PL grający na instrumentach klawiszowych Neil Codling. Z muzykiem Suede rozmawiał Artur Wróblewski.
 • Załamana Lady Gaga: Nie wiem, co powiedzieć

  Załamana Lady Gaga: Nie wiem, co powiedzieć

  Prawie 20 koncertów Lady Gagi w USA zostało odwołanych. Zapalenie stawów wokalistki okazało się dużo poważniejsze.
 • Wiemy, ile kosztuje E63 AMG. Stać cię?

  Wiemy, ile kosztuje E63 AMG. Stać cię?

  Wiemy już, ile trzeba będzie zapłacić za odświeżoną klasę E w "gorącej" wersji E63 AMG. Firma ze Stuttgartu opublikowała właśnie cenniki modelu.
 • Wszyscy obserwują, nikt nie wie po co

  Wszyscy obserwują, nikt nie wie po co

  Każdego dnia zostawiamy w sieci mnóstwo informacji o sobie. Każde kliknięcie jest analizowane, badane oraz oceniane, by znaleźć sposób na wyciągnięcie od nas pieniędzy. Wciąż bezskutecznie.
 • Złota Żaba dla "Wiedźmy wojny"

  Złota Żaba dla "Wiedźmy wojny"

  Zdjęcia do kanadyjskiego filmu "Wiedźma wojny" zdobyły główną nagrodę - Złotą Żabę - zakończonego w sobotę 20. festiwalu Plus Camerimage. W Konkursie Filmów Polskich triumfował operator "Zabić drozda" (reż. Jan Jakub Kolski) - Michał Pakulski.
 • Christopher Walken: Urodzony psychopata

  Christopher Walken: Urodzony psychopata

  - Młodym ludziom chciałbym dać jedną radę - mówi Christopher Walken. - Zawsze zapinajcie pasy, nawet wtedy, kiedy wiozą was limuzyną. Wiem, co mówię.
 • Co trzeba wiedzieć o fiskalnym klifie?

  Co trzeba wiedzieć o fiskalnym klifie?

  Fiskalny klif od tygodnia ciągnie rynki w dół. Czym on dokładnie jest i czy rzeczywiście powinniśmy się go bać? Oto co inwestor powinien wiedzieć o fiskalnym klifie.