Wiedźmin 3

Artykuły - Wiedźmin 3 (53)

 • Tak Wiedźmin 3 wyglądałby na pierwszym PlayStation

  Tak Wiedźmin 3 wyglądałby na pierwszym PlayStation

  ​Wiedźmin 3 ma już na karku blisko 6 lat, a mimo to tytuł wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony graczy, którzy chętnie wykorzystują kultowe momenty z gry w swojej twórczości.
 • Przepiękne fanarty pokazują Wiedźmina w komiksowym stylu

  Przepiękne fanarty pokazują Wiedźmina w komiksowym stylu

  ​Chociaż Geralt z Rivii doczekał się już swoich komiksów, a nawet dwóch serii, to dzisiejsze arty są tak przepiękne, że z przyjemnością zobaczylibyśmy kolejną.
 • Wiedźmin 3 na Nintendo Switch otrzymał funkcję cross-save. Posiadacze PS4 i Xbox One mogą o niej zapomnieć

  Wiedźmin 3 na Nintendo Switch otrzymał funkcję cross-save. Posiadacze PS4 i Xbox One mogą o niej zapomnieć

  ​Najnowszy update do Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switch wnosi nie tylko wizualne ulepszenia, ale także funkcję cross-play, która pozwala posiadaczom konsoli na korzystanie z zapisów gry z komputerów.
 • Komu idealną replikę wiedźmińskiego miecza?

  Komu idealną replikę wiedźmińskiego miecza?

  ​Jeśli kiedyś marzyliście o tym, żeby choć przez chwilę być jak białowłosy Geralt z Rivii, to z mieczem od Kaer Morhen Forge spełnicie swoje marzenia.
 • Mennica Gdańska wprowadza monety inspirowane Wiedźminem

  Mennica Gdańska wprowadza monety inspirowane Wiedźminem

  ​14 tysięcy za monetę inspirowaną serią Wiedźmin? Czemu nie, Mennica Gdańska ujawniła specjalne wydania dla kolekcjonerów.
 • Wiedźmin 3 nadal sprzedaje się doskonale

  Wiedźmin 3 nadal sprzedaje się doskonale

  ​CD Projekt opublikował wyniki finansowe za drugi kwartał obecnego roku, ujawniając bardzo interesującą ciekawostkę na temat Wiedźmina 3. Okazuje się, że choć od premiery polskiego megahitu minęły już ponad cztery lata, to produkcja wcale nie sprzedaje się coraz gorzej.
 • Mod do Wiedźmina 3 zamienia Geralta w wilkołaka

  Mod do Wiedźmina 3 zamienia Geralta w wilkołaka

  ​Znudziło się granie w Wiedźmina 3 jako klasyczny wiedźmin? Nie ma problemu. Niejaki "Roenaxx" przygotował bowiem modyfikację, za pomocą której wszyscy zainteresowani mogą podmienić standardowy model Geralta... na futrzastego wilkołaka. Są nawet opcje modyfikacji wyglądu.
 • Wiedźmin 3 i CD Projekt Red z nagrodami Steam Awards

  Wiedźmin 3 i CD Projekt Red z nagrodami Steam Awards

  ​Valve ogłosiło zwycięzców trzeciego corocznego plebiscytu Steam Awards, w ramach którego użytkownicy platformy Steam wybierają najlepsze ich zdaniem tytuły w szeregu zróżnicowanych kategorii. Dwa z ośmiu tegorocznych wyróżnień trafiły do polskiego studia CD Projekt Red.
 • Wiedźmin 3 nie na Linuxa?

  Wiedźmin 3 nie na Linuxa?

  Podczas niedawnej dyskusji na reddit.com głos zabrał były członek Virtual Programming, tłumacząc, dlaczego w jego opinii Wiedźmin 3 nie ukaże się na systemie Linux.
 • Ścieżka dźwiękowa z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu doczeka się wydania winylowego

  Ścieżka dźwiękowa z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu doczeka się wydania winylowego

  CD Projekt RED przygotowało niespodziankę dla miłośników Geralta z Rivii. Studio ujawniło, że zamierza wydać ścieżkę dźwiękową z gry na płytach winylowych.

Filmy - Wiedźmin 3 (1)

 • Co skrywa "Wiedźmin 3: Dziki Gon"?

  "Wiedźmin 3: Dziki Gon" to najbardziej spektakularna polska produkcja kulturowa ostatnich czasów i nasza wizytówka na świecie. To nie tylko zbierająca nagrody gra, ale też ogromne i wielowątkowe przedsięwzięcie artystyczne. O projekcie opowiada Konrad Tomaszkiewicz, Game Director w CD PROJEKT RED. Chociaż gra debiutowała 19 maja (na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4), to już zdążyła zdobyć ponad 200 nagród, gościła na ponad 90 okładkach magazynów z całego świata i została uznana za jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2015 roku na świecie w dziedzinie gier. - Nasze gry bardzo mocno bazują na fabule, i to takiej, która tworzona jest przez samego gracza, poprzez jego wybory. Dodajmy, że nie są to wybory czarno-białe, jak w książkach Sapkowskiego, tylko wybory między większym a mniejszym złem - mówi Tomaszkiewicz. - "Wiedźmin 3" jest około 40 razy większy niż "Wiedźmin 2", jeśli chodzi o świat gry. Jest tam bardzo dużo rzeczy do roboty. Wzbogaciliśmy też fabułę o liczne małe wydarzenia, stanowiące unikalne, nowe historie i wprowadzające gracza w kontekst świata przedstawionego.