Kobieta - wiedza

Artykuły - Wiedza (6)

 • A skąd się biorą dzieci?

  A skąd się biorą dzieci?

  Opowieści o tym, jak to rodzice znaleźli małe zawiniątko w kapuście albo dostali przesyłkę od bociana wystarczały nam, nasze dzieci są bardziej nieufne w tej kwestii. I bardziej dociekliwe.
 • Cukrzyca oswojona

  Cukrzyca oswojona

  Rozsądna dieta to najskuteczniejsza broń w walce o zdrowie diabetyka. Wiedza o tym, jak układać jadłospis, co jeść oraz jak gotować, jest niezbyt skomplikowana i łatwo ją opanować.
 • Komu pomogą ziółka?

  Komu pomogą ziółka?

  Wiedza na temat leków roślinnych jest w Polsce bardzo mała - często są one mylone z suplementami diety, a ich skuteczność niedoceniana.
 • Pachnące szczęście

  Pachnące szczęście

  Zapach wanilii powoduje, że mniej się denerwujemy i nie wpadamy w panikę. Lawenda uspakaja i wycisza, pomaga zasnąć i utrzymać spokojny sen. Aromat jaśminu sprawia, że nasz mózg staje się aktywniejszy, a woń mięty wzmaga czujność.
 • Krótka historia seksu

  Krótka historia seksu

  W poniedziałek 25 czerwca w programie Sex-misja w live.interia.tv możecie uzyskać odpowiedzi na najbardziej krępujące i wstydliwe pytania. Naszym gościem będzie Alina Henzel - Korzeniowska, psycholog-seksuolog, psychoanalityk i moderator Forum Psychologia Seksu w serwisie edukacji seksualnej: www.seksuolog.org.pl
 • Nie wstydź się mówić o seksie

  Nie wstydź się mówić o seksie

  Nie podlega chyba dyskusji teza, iż sfera seksualna jest równie ważna jak inne obszary życia człowieka. Świadomość własnej seksualności podparta rzetelną wiedzą sprzyja zdobywaniu dobrego doświadczenia seksualnego.