więckiewicz

Artykuły - Więckiewicz (58)

 • "Anioł": Więckiewicz u Smarzowskiego

  "Anioł": Więckiewicz u Smarzowskiego

  Wojciech Smarzowski - reżyser filmowy, teatralny i scenarzysta - realizuje w Krakowie zdjęcia do filmu "Anioł", na podstawie powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem". Premiera produkcji planowana jest na początek 2014 roku.
 • Wajda i Więckiewicz nie mieli reklamować OLT Express

  Wajda i Więckiewicz nie mieli reklamować OLT Express

  Andrzej Wajda i Robert Więckiewicz nigdy nie udzielili zgody na występ w reklamie spółki OLT Express - poinformowało w specjalnym oświadczeniu Akson Studio, producent filmu "Wałęsa", odnosząc się do sugestii tygodnika "Wprost".
 • Więckiewicz jako Hitler!

  Więckiewicz jako Hitler!

  Roberta Więckiewicza w roli Hitlera oraz muzyka Adama "Nergala" Darskiego jako Ribbentropa zobaczą widzowie w nowej komedii Juliusza Machulskiego zatytułowanej "AmbaSSada".
 • Ludzka twarz gwiazdy kina

  Ludzka twarz gwiazdy kina

  Marek Kondrat i Robert Więckiewicz byli gwiazdami drugiego dnia festiwalu Dwa Brzegi. Spotkania z nimi spotkały się z zainteresowaniem przekraczającym pojemność festiwalowego studia "Kocham kino". Premierą dnia - dodajmy, polską premierą - był zaś nowy film Kena Loacha "Whisky dla aniołów".
 • Więckiewicz w "Aniele" Smarzowskiego

  Więckiewicz w "Aniele" Smarzowskiego

  Wojciech Smarzowski, na podstawie powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem", uhonorowanej Nagrodą Literacką Nike, wyreżyseruje film "Anioł". Główną rolę zagra Robert Więckiewicz - poinformował producent filmu, Jacek Rzehak.
 • Więckiewicz: Role życia

  Więckiewicz: Role życia

  Zakończenie zdjęć do "Wałęsy" Andrzeja Wajdy zbiegło się z 45. urodzinami wcielającego się w tytułową rolę w tym filmie Roberta Więckiewicza. Czy najlepszy obecnie polski aktor wyjdzie zwycięsko w starciu z postacią wciąż żyjącą, której życiorys i skomplikowane losy zna cała Polska? Czy po raz kolejny udowodni swój kunszt?
 • "Wałęsa": Kontuzja Więckiewicza

  "Wałęsa": Kontuzja Więckiewicza

  Trwa krótka przerwa w zdjęciach do filmu "Wałęsa" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Robert Więckiewicz, odtwórca głównej roli Lecha Wałęsy, doznał kontuzji nosa podczas realizacji sceny starć stoczniowców z milicją.
 • Kulesza czyta "Grę o tron"

  Kulesza czyta "Grę o tron"

  Audiobooki cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków. Aktorzy dostają coraz więcej propozycji czytania bestsellerów. Tym razem na rynek wejdzie "Gra o tron" Georgea R.R. Martina, którą czytają m.in. Agata Kulesza i Robert Więckiewicz.
 • Więckiewicz z Orłem

  Więckiewicz z Orłem

  Podczas ceremonii rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2012, która odbyła się 19 marca w Warszawie, Robert Więckiewicz odebrał statuetkę Orła 2012 za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie Agnieszki Holland "W ciemności".
 • MocArty 2011: Więckiewicz Człowiekiem Roku!

  MocArty 2011: Więckiewicz Człowiekiem Roku!

  Robert Więckiewicz zdobył MocArta dla Człowieka Roku 2011 roku. W środę, 22 lutego, w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się uroczystość rozdania nagród przyznawanych przez stację RMF Classic. To już druga edycja plebiscytu.