widzowie

Artykuły - Widzowie (346)

 • Dlaczego widzowie krytykują transmisje Euro 2016 w Polsacie?

  Dlaczego widzowie krytykują transmisje Euro 2016 w Polsacie?

  10 czerwca ruszyły zapowiadane kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD. Są to specjalne kanały uruchomione przez Telewizję Polsat, dedykowane transmisjom spotkań piłkarskich Euro 2016. Dostępne są u większości operatorów, ale wszędzie albo za dodatkową opłatą, albo przynajmniej uzyskanie dostępu wymaga przedłużenia umowy z operatorem. Widzowie zgłaszają skargi...
 • Serial wywołał lawinę protestów

  Serial wywołał lawinę protestów

  Miliony telewidzów we Włoszech czekają na drugą część serialu "Una grande famiglia" (Wielka rodzina). Wywołał on wielkie emocje, a niezadowoleni z zakończenia pierwszej serii Włosi zaprotestowali w telewizji RAI i wysłali pozwy do dwóch urzędów.
 • Chce odzyskać sympatię widzów

  Chce odzyskać sympatię widzów

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".
 • Widzowie zawiedzeni jurorami

  Widzowie zawiedzeni jurorami

  Rozstrzygnięcie sobotniego (13 kwietnia) pojedynku Magdaleny Tul i Magdy Wasylik w "The Voice Of Poland" jest szeroko komentowane przez fanów programu. Czy jurorzy na pewno dokonali słusznego wyboru?
 • Widzowie protestują przeciw ocenzurowaniu nowego filmu o Bondzie

  Wielu Chińczyków wyraziło we wtorek rozczarowanie i irytację ingerencją cenzorów w najnowszy film o Jamesie Bondzie, "Skyfall". Obraz miał światową premierę w październiku 2012 r., ale na ekrany chińskich kin trafił dopiero w poniedziałek.
 • Widzowie mają dość kłótni gwiazd?

  Widzowie mają dość kłótni gwiazd?

  Zawód - tak można określić wyniki oglądalności najnowszej serii telewizyjnego konkursu talentów "American Idol".
 • Jurorka wściekła na widzów

  Jurorka wściekła na widzów

  Piosenkarka Tulisa Contostavlos, która jest jurorką w brytyjskiej edycji "The X Factor", skrytykowała telewidzów za głosowanie na "nie tych wykonawców".
 • Gala "Orły 2012" w telewizji

  Gala "Orły 2012" w telewizji

  W poniedziałek, 19 marca, widzowie telewizyjnej Dwójki będą mogli obejrzeć transmisję z ceremonii wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej - Orły 2012.
 • Ponad 100 tys. widzów na "Sztosie 2"

  Ponad 100 tys. widzów na "Sztosie 2"

  Najnowszy film Olafa Lubaszenki "Sztos 2", zebrał na otwarciu najwięcej widzów spośród wszystkich, dotychczasowych filmów zrealizowanych przez reżysera. Do tej pory żadna z nich nie przekroczyła w pierwszy weekend progu stu tysięcy widzów.
 • Widzowie są kompletnie nieprzewidywalni

  Widzowie są kompletnie nieprzewidywalni

  Bartłomiej Topa zagrał jedną z głównych ról w filmie Olafa Lubaszenki "Sztos 2". Artysta zdradza kulisy pracy nad kontynuacją kinowego hitu sprzed lat.

Filmy - Widzowie (2)