widelec

Artykuły - Widelec (10)

 • Australia: Mężczyzna z widelcem w penisie uratowany po skomplikowanym zabiegu

  Australia: Mężczyzna z widelcem w penisie uratowany po skomplikowanym zabiegu

  Lekarze jednego ze szpitali w stolicy Australii Canberrze nie mogli uwierzyć, gdy na izbę przyjęć przywieziono mężczyznę z 10-centymetrowym stalowym widelcem tkwiącym w penisie. Mężczyzna umieścił go tam w rezultacie poszukiwania seksualnych doznań.
 • Do kuchni tylko ze smartfonem

  Do kuchni tylko ze smartfonem

  Czasy, w których do kuchni można było wkroczyć będąc wyposażonym w fartuch, chochlę i ostry nóż, odchodzą w przeszłość. Wkrótce bez telefonu nowej generacji nie zagotujesz nawet wody na herbatę.
 • Anna Guzik na widelcu

  Anna Guzik na widelcu

  - "Zdrowie na widelcu" to przewodnik po zdrowym stylu życia, który pozwoli widzowi stać się świadomym konsumentem" - tak swój nowy program opisuje Anna Guzik. W programie emitowanym na antenie Polsat Cafe aktorka będzie również obalać również dietetyczne mity.
 • Czerwony Widelec chce zadebiutować na NC na początku 2012

  Czerwony Widelec, właściciel systemu do zamawiania jedzenia on-line, planuje debiut na rynku NewConnect na początku 2012 roku - podała spółka w komunikacie.
 • Utworzenie spółki zależnej Czerwony Widelec Spółka Akcyjna

  Zarząd Spółki IQ Partners S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 23 sierpnia 2011 roku została zawiązana spółka pod firmą Czerwony Widelec S.A., w której IQ Partners S.A. objęła 4.000.000 (słownie: cztery miliony) akcji na okaziciela serii A, o łącznej wartości nominalnej 400.000,00 zł (słownie: czterysta tysięcy złotych) po cenie emisyjnej równej wartości nominalnej. W rezultacie IQ Partners S.A. posiada bezpośrednio 100 % akcji w kapitale zakładowym Czerwony Widelec S.
 • Policjanci wysyłają do KGP widelce

  Ponad 2 tys. widelców przesłali dotąd do Komendy Głównej Policji funkcjonariusze w ramach ogólnopolskiego happeningu "przeciw niezrealizowanym obietnicom", który rozpropagowano na internetowym forum policji.
 • Policja: widelec i inwalidzi

  Policja: widelec i inwalidzi

  Na internetowych forach policjantów pojawiły się informacje o przygotowaniach do akcji protestacyjnej, nazwanej "widelec".
 • Widelcem po oczach

  Widelcem po oczach

  W trzy lata po premierze odpałowa Multistrada 1000 została poddana faceliftingowi. Włosi napracowali się i maszyna nie ma już wad pierwszej wersji. W jej wyglądzie najbardziej rzuca się w oczy wypasiony widelec Öhlinsa.
 • Letni biznes na widelcu

  Letni biznes na widelcu

  W ubiegłym roku Inspekcja Handlowa stwierdziła nieprawidłowości w prawie 2/3 skontrolowanych barach i restauracjach działających w miejscowościach turystycznych. Czy przedsiębiorcy wyciągnęli wnioski z ubiegłych lat? Pokażą to rozpoczynające się właśnie wakacyjne kontrole IH.
 • PKO BP na widelcu

  Poprzez partnerstwo z Alltel Corebanking Solutions (ACS) i zwiększenie zaangażowania w Softbank, Prokom chce stać się największą firmą IT w Europie Środkowowschodniej. Praktycznie przesądzone jest, że warte kilkaset milionów złotych wdrożenie systemu informatycznego w PKO BP przypadnie nowym partnerom.

Filmy - Widelec (2)