wibrator

Artykuły - Wibrator (22)

 • Wibratory szpiegowały swoje użytkowniczki?

  Wibratory szpiegowały swoje użytkowniczki?

  Użytkownicy wibratorów marki Lovense odkryli, że aplikacja obsługująca gadżet nagrywa i zapisuje dźwięk podczas korzystania z niej.
 • Tego o seksie mogłeś nie wiedzieć. Vol. 2

  Tego o seksie mogłeś nie wiedzieć. Vol. 2

  Seks towarzyszy nam od zarania dziejów. Jednak nie zawsze jesteśmy świadomi co się z nim wiąże. Przedstawiamy wam drugą część ciekawostek o seksie.
 • Seksgadżet, który zrewolucjonizuje świat?

  Seksgadżet, który zrewolucjonizuje świat?

  Nadchodzi od dawna zapowiadany przełom w branży erotycznych zabawek! Do sprzedaży wchodzi bowiem gadżet, który umożliwia uprawianie wirtualnego seksu. To świetne rozwiązanie dla par żyjących w związkach na odległość - zapewniają producenci.
 • Wibrator dla graczy

  Wibrator dla graczy

  Targi CES to okazja do pokazania produktów elektronicznych każdego rodzaju - zarówno tych poważnych, jak i tych cudacznych.
 • Ona ma orgazmy tylko z wibratorem

  Ona ma orgazmy tylko z wibratorem

  Moja dziewczyna, od seksu ze mną, woli seks z wibratorem - żali się w liście do Redakcji Faceta, 29-letni Adam z Gdyni.
 • Wibrator napędzany iPodem

  Wibrator napędzany iPodem

  Rewolucja obyczajowa w świecie odtwarzaczy muzycznych trwa - przechadzając się po Amsterdamie trafimy na wibratory, które można podłączyć do iPodów.
 • Muzyczny wibrator z diamentami

  Muzyczny wibrator z diamentami

  Dave Stewart, muzyk znany z duetu Eurythmics, na nowy rok przygotował dla swoich fanów... wibrator inkrustowany diamentami.
 • W samochodzie z wibratorem

  Do najpopularniejszych zaliczają się wibratory i nakładki wibracyjne Unimil Pleasure vibes. Są proste w użyciu i nie wymagają większego przygotowania, co sprawdza się podczas uprawiania seksu w ograniczonej przestrzeni samochodowej. Ciasne pomieszczenia mogą nawet dodać pikanterii tej zabawie, a adrenalina wynikająca z zakazanych czynności sprawi, że będzie to niezapomniane wspomnienie. Pamiętajmy jednak, że uprawianie seksu w aucie może być ryzykowne i jak radzi cytowany powyżej Unimil lepiej
 • Brudziński: Wyślij Palikotowi wibrator

  Brudziński: Wyślij Palikotowi wibrator

  Skoro Palikot ma takie ciągoty, trzeba stworzyć jakąś społeczną akcję. Niech wszyscy wysyłają wibratory panu Palikotowi, niech się nimi zabawia, niech idzie jak najdalej od poważnej polityki - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Joachim Brudziński z PiS.
 • Wibrator wywołał alarm bombowy

  Wibrator wywołał alarm bombowy w Goeteborgu, w zachodniej Szwecji.

Filmy - Wibrator (2)