Wianki w Krakowie

Artykuły - Wianki w Krakowie (7)

 • Wianki w Krakowie: Bitamina, Mazolewski, Rosalie. i inni

  Wianki w Krakowie: Bitamina, Mazolewski, Rosalie. i inni

  Poznaliśmy pierwszych wykonawców tegorocznych Wianków - Święta Muzyki w Krakowie.
 • Wianki - Święto Muzyki: Szczegóły sceny krakowskiej

  Wianki - Święto Muzyki: Szczegóły sceny krakowskiej

  Jeden z najlepszych polskich zespołów wykonujących swingujący jazz tradycyjny - Boba Jazz Band, znani z klasycznego podejścia do piosenki artyści krakowskich kabaretów: Piwnicy pod Baranami i Lochu Camelot, lider i wokalista Grupy Pod Budą - Andrzej Sikorowski, krakowska wokalistka śpiewająca także po grecku Maja Sikorowska oraz Anna Treter, autorka tekstów i wokalistka Grupy Pod Budą - to skład muzyczny, który pojawi się w sobotę, 21 czerwca, na scenie krakowskiej Wianków - Święta Muzyki.
 • Wianki - Święto Muzyki: Podróż w przeszłość ze znakomitymi artystami

  Wianki - Święto Muzyki: Podróż w przeszłość ze znakomitymi artystami

  Tańce dworskie, balet, muzyka folkowa z XV wieku, orkiestra, chór i jeden z najwybitniejszych zespołów kameralnych w Polsce i Europie - to wszystko wydarzy się 21 czerwca podczas Wianków - Święta Muzyki. Sprawdź program sceny klasycznej!
 • Zbigniew Wodecki z Mitch & Mitch Orchestra wystąpią na Wiankach

  Zbigniew Wodecki z Mitch & Mitch Orchestra wystąpią na Wiankach

  21 czerwca nastąpi wyjątkowe, międzypokoleniowe spotkanie - tak na scenie, jak i wśród publiczności. Spotkanie doskonale pasujące do Wianków - Święta Muzyki i otwartego koncertu miejskiego. Gwiazdami imprezy będą Zbigniew Wodecki i Mitch & Mitch Orchestra and Choir!
 • Wianki 2014 w Krakowie: Scena alternatywna podczas Święta Muzyki

  Wianki 2014 w Krakowie: Scena alternatywna podczas Święta Muzyki

  Poznaliśmy skład alternatywnej sceny muzycznej, która obok sceny klasycznej, krakowskiej i wielu innych muzycznych atrakcji będzie tworzyć program Wianków - Święta Muzyki. Wspólne świętowanie letniego przesilenia obędzie się 21 czerwca.
 • Nowy pomysł na Wianki w Krakowie

  Nowy pomysł na Wianki w Krakowie

  W tym roku krakowskie Wianki odbędą się 21 czerwca w zupełnie nowej odsłonie - przyjmą bowiem charakter miejskiego Święta Muzyki: wydarzenia cyklicznie organizowanego w dniu przesilenia letniego.
 • Wianki w Krakowie: Zmiana w programie

  Wianki w Krakowie: Zmiana w programie

  Występ Nigela Kennedy'ego i grupy Kroke na zakończenie Wianków w Krakowie (niedziela, 23 czerwca) nie odbędzie się. Organizatorzy w to miejsce zaprosili Natalię "Natu" Przybysz z zespołem.