wesele

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wesele (Film (2004) Reż.Wojciech Smarzowski) , wesele (impreza)

Artykuły - Wesele (4)

 • Zodiak na ślubnym kobiercu

  Zodiak na ślubnym kobiercu

  Zanim zdecydujesz się stanąć na ślubnym kobiercu, przeczytaj horoskop z charakterystyką wszystkich znaków zodiaku, który został przygotowany specjalnie na tę okazję. Wszelkie informacje w nim zawarte, zarówno wady jak i zalety, mogą okazać się kluczowe w podjęciu decyzji.
 • Organizacja wesela krok po kroku

  Organizacja wesela krok po kroku

  Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny.
 • Małe, kameralne wesele

  Małe, kameralne wesele

  Od jakiej liczby gości zaczyna się małe wesele? To może być względne. Dla jednych 40-50 gości, dla innych 70 gości zalicza się do mniejszych wesel. A co powiecie na wesele na 20-30 gości i mniej?
 • Kim jest animator weselny dla dzieci?

  Kim jest animator weselny dla dzieci?

  By przyjęcie weselne przebiegło zgodnie z waszymi oczekiwaniami, najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie fachowej pomocy.

Filmy - Wesele (1)

 • Niespodzianka na weselu. Tego się nie spodziewała

  Tego na pewno nie spodziewała się siostra panny młodej. Ustawiona w tłumie czekała na złapanie bukietu. Sprawy przybrały zaskakujący obrót w momencie, w którym panna młoda odwróciła się i rzuciła bukiet bezpośrednio do niej. Po chwili był już przy niej klęczący chłopak z pierścionkiem zaręczynowym. Niespodzianka się udała, bo dziewczyna powiedziała "Tak"!