wersja kinowa

Artykuły - Wersja kinowa (6)

 • Telewizyjna wersja "Popiełuszki" w TVP

  Telewizyjna wersja "Popiełuszki" w TVP

  18 października TVP1 pokaże pierwszy odcinek telewizyjnej wersji filmu kinowego "Popiełuszko. Wolność jest w nas" w reżyserii Rafała Wieczyńskiego. Czteroodcinkowy serial z Adamem Woronowiczem w roli głównej będzie emitowany raz w tygodniu, w piątki o godz. 20.30. Wersja kinowa filmu, do której TVP1 również posiada prawa, zostanie pokazana w 30. rocznicę tragicznej śmierci kapłana Solidarności.
 • "Włatcy móch" na dużym ekranie

  "Włatcy móch" na dużym ekranie

  2 marca Czwórka rozpocznie emisję nowych odcinków popularnego serialu "Włatcy móch". Niedługo powstanie także wersja kinowa tej kreskówki.
 • Świat kocha Simpsonów

  Świat kocha Simpsonów

  Animowany film "Simpsonowie: Wersja kinowa" już drugi tydzień króluje na szczycie światowego box office.
 • "24 godziny": Wersja kinowa

  "24 godziny": Wersja kinowa

  Popularny serial "24 godziny", w którym główną rolę gra Kiefer Sutherland ("Telefon", "Złodziej życia", "Droga do wolności"), zostanie przeniesiony na ekran kinowy. Rozpoczęcie prac nad pełnometrażową wersją obrazu ogłosił Jon Cassar, jeden z producentów serii.

Filmy - Wersja kinowa (1)

 • "Czas honoru": Będzie film?

  Siódma seria „Czasu honoru”, która opowie o powstaniu warszawskim, będzie ostatnią częścią popularnego serialu. W mediach regularnie powraca plotka, że twórcy przymierzają się do wersji kinowej serialu. Maciej Zakościelny, odtwórca roli Bronka Woyciechowskiego, potwierdza, że ekipa dyskutuje o ewentualnej ekranizacji, ale prace nad nią zaczną się najwcześniej w przyszłym roku.