wazon

Filmy - Wazon (4)

 • Jak poradzić sobie z kwiatami z długimi łodygami?

  Wysokie wazony, które czasem mamy w domu, są piękne i efektowne, mają jednak tę wadę, że można w nich trzymać niemal wyłącznie grube, duże, profesjonalnie związane i skomponowane bukiety - inaczej pojedyncze, drobne kwiatki, nawet jeśli z długimi łodygami, odkładają się na bokach, tworząc nieprzyjemne wrażenie pustki. Co więc zrobić, by nie wydawać za każdym razem fortuny na bukiety, a cieszyć się drobnymi, pojedynczymi kwiatami w domu? Zobaczcie nasz sposób!
 • Kolorowe patyczki do wazonu

  Późna jesień i zima to naturalny okres, kiedy trudno o świeże kwiaty, którymi można udekorować wnętrza. Właśnie dlatego warto sięgnąć po przygotowanie prostej dekoracji, która ubarwi przestrzeń podczas końcoworocznej szarzyzny! Jeśli macie trochę akrylowych farbek i parę zwykłych gałązek, możecie zrobić ciekawą i tanią dekorację w ulubionych, żywych kolorach! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Stojak na noże z wazonu

  Jeśli chcecie efektownie i bezpiecznie przechowywać swoje noże, nie musicie mieć klasycznego drewnianego stojaka, które zwykle sprzedaje się w kompletnie z zestawem noży - stąd trudno do niej dopasować te narzędzia, które mamy już w domu. Taki stojak możecie samodzielnie przygotować w domu - wystarczy wazon i... ryż! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Wyjątkowy wazon z butelki

  Puste szklane butelki, które wyrzucamy albo oddajemy z powrotem do sklepu, można wykorzystać na mnóstwo sposobów - ich żywot nie musi kończyć się po opróżnieniu opakowania! W parę chwil, dzięki zwykłemu sznurkowi, możecie zrobić z niej fantastyczny wazon do świeżych lub suszonych kwiatów, który świetnie będzie komponował się z niemal każdym wnętrzem. Zobaczcie, jak to zrobić.