waś

Artykuły - Waś (6)

 • Wąsy Więckiewicza z filmu "Wałęsa" sprzedane

  Wąsy Więckiewicza z filmu "Wałęsa" sprzedane

  Sztuczne wąsy Roberta Więckiewicza z filmu "Wałęsa" zostały sprzedane na aukcji WOŚP na Allegro za 910 zł - poinformowała Aleksandra Różdżyńska z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Za 950 zł sprzedano sukienkę Emilii z filmu "Big Love" Barbary Białowąs - dodała.
 • Wąsy Wałęsy na aukcji WOŚP

  Wąsy Wałęsy na aukcji WOŚP

  Sztuczne wąsy Roberta Więckiewicza z filmu "Wałęsa", bluza Magika z "Jesteś Bogiem" i klaps z "Drogówki" Wojciecha Smarzowskiego - m.in. te przedmioty, przekazane przez filmowców, można licytować na Allegro w związku z 21. finałem WOŚP.
 • Penelope Cruz z...wąsami

  Penelope Cruz z...wąsami

  Urodzona w Madrycie Penelope Cruz nie boi się aktorskich wyzwań. W spocie reklamowym Nintendo, hiszpańska piękność pojawia się w roli słynnego hydraulika z gry Super Mario Bros. Z wąsami...
 • Bitwa na... wąsy Małysza

  Bitwa na... wąsy Małysza

  Ostatni skok Adama Małysza w "Bitwie na głosy" specjalnymi wąsami uczcili prowadzący Hubert Urbański, Michał Wiśniewski oraz bracia Golcowie. Z programem pożegnała się ekipa lidera Ich Troje z Łodzi.
 • Dla muzyki zgolił wąsy

  Dla muzyki zgolił wąsy

  Lider zespołu The Killers, Brandon Flowers, postanowił pozbyć się swoich słynnych wąsów.
 • Wąsy i kawa w szklankach

  Wąsy i kawa w szklankach

  Gdy robiłem Sushi, nowelę do filmu o Solidarności, zauważyłem, że PRL bardzo śmiesznie wypada na ekranie: wąsy, tureckie swetry, kawa w szklankach. Postanowiłem ten sztafaż wykorzystać" - tak o pomyśle na komedię fantastyczną "Ile waży koń trojański?" mówi reżyser Juliusz Machulski.